Saloos Bio kokosová péče, caffe latte 100 ml

Saloos Bio kokosová péče, caffe latte 100 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 100 ml
  • Certifikáty: CPK BIO
  • Hodnocení:
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Kokosová péče Caffe Latte vás dostane božskou vůní, relaxačními účinky a nepřekonatelnými výsledky. Obsahuje extrakt z kávových bobů, který povzbuzuje a regeneruje pleť i mysl.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bio Kokosová péče Caffe Latte od Saloos vás dostane svou božskou vůní, relaxačními účinky a nepřekonatelnými výsledky. Kokosový olej v bio kvalitě je tím nejúžasnějším přírodním prostředkem pro péči o vlasy, pleť a pokožku celého těla. Hydratuje, vyživuje a pěstí.

Kokosový olej dále obsahuje extrakt z kávových bobů, který povzbuzuje a regeneruje unavenou pleť i mysl. Skvěle pěstí a hydratuje všechny typy pleti včetně citlivé, chrání ji před vysycháním a zpomaluje její stárnutí. Výtažky z kávových zrn vypínají pokožku a navozují dobrou náladu.

Kokosový olej patří mezi tradiční pečující oleje Tichomoří. Kromě božské exotické vůně přináší to nejlepší pokožce i vlasům.

Luxusní péče

Bio kokosová péče Saloos poskytne vaší pokožce jen to nejlepší a dodá ji bohatou péči díky kokosovému oleji a cenným přírodním výtažkům a vonným esencím. Dopřejte si chvilku relaxace a pečujte o svou pokožku s vydatným vyživujícím olejem, jež vaši pleť zanechá rozzářenou, příjemně pružnou, dokonale hebkou a neodolatelně vonící.

Na celé tělo

Kokosový olej je jedním z nejuniverzálnějších olejů a můžete jej používat doslova od hlavy k patě. Naneste kokosový olej na ještě vlhkou pokožku okamžitě po koupeli nebo sprše. Olej uzamyká vlhkost v pleti, a hloubkově ji tak hydratuje. Díky vlhkosti na kůži se olej rychle vstřebává a nezanechává mastnou stopu. Můžete se tedy krátce po aplikaci obléci.

Relaxační koupel

Kokosový olej je ale skvělý také do koupele, kdy v jednom kroku pečuje o vaše tělo i smysly. Přidejte lžičku kokosového oleje přímo do horké lázně, olej se okamžitě rozpustí a z obyčejné vany s horkou vodou během chvilky vykouzlí relaxační lázeň s exoticky autentickou vůní. Pokožka je po koupeli vyživená, hebká a jemná a navíc úžasně provoněná.

Zářivé vlasy a omamná vůně

Kokosový olej ale dokáže dodat zdravý lesk a sílu také vašim vlasům, takže si z něj můžete vytvořit revitalizační balzám na regeneraci a navrácení pružnosti suchým a namáhaným vlasům. Díky výtažku z kávy má tato kokosová péče přímo lahodnou vůni, jež vám pomůže zapomenout na stres a starosti všedního dne a osvěží vaše tělo i mysl. 

Použití: Kokosový olej je tuhého skupenství, které se rozpouští při teplotě kolem 25 °C. Stačí jenom nabrat malé množství a nechat rozpustit v dlaních.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?