Pukka Čaj ayurvédský Relax

Pukka Čaj ayurvédský Relax

Skladem > 10 ks

Ajurvédský bylinný čaj Relax napomáhá uvolnění organismu a bojuje proti negativním známkám stresu i civilizačních chorob. Působí blahodárně na celý organismus, zároveň harmonizuje dóšu Váta.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ajurvédský bylinný čaj Pukka Relax napomáhá uvolnění organismu a bojuje proti negativním známkám stresu i civilizačních chorob. Pečlivě vybraná směs bylin je nejenom chutná a přináší osvěžení, ale také působí blahodárně na celý organismus, neboť složení inspirované ajurvédou zároveň harmonizuje dóšu Váta.

Jedinečná směs uklidňujících bylinek působí blahodárně na celý organismus. Díky své jemné chuti osvěžuje tělo a současně zklidňuje rozbouřené podrážděné nervy. Heřmánek v kombinaci s fenyklem, kardamomem, zázvorem a proskurníkem navozují pocit pohody a klidu, zmírňují napětí. Čaj Relax je výborným pomocníkem v psychicky náročných obdobích, mírní negativní účinky stresu a ulevuje od nervozity.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte alespoň 5 minut louhovat. Poté podle chuti oslaďte.

Ostatní kategorie: Bylinné čaje, Čaje a cukrovinky

Výrobce: Pukka Herbs Ltd, BS14OBY Bristol Velká Británie, www.pukkaherbs.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?