Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Weleda Calendula gel 25 g

Weleda Calendula gel 25 g

Chladivý Calendula gel pečuje o poškozenou pokožku po celém těle. Díky extraktům z měsíčku lékařského podporuje regeneraci spálené, odřené či jenom podrážděné pokožky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chladivý Calendula gel Weleda pečuje o poškozenou pokožku po celém těle. Díky extraktům z měsíčku lékařského podporuje regeneraci spálené, odřené či jenom podrážděné pokožky, hojí ji a zaceluje. Gel působí léčivě, pokožku přirozeným způsobem dezinfikuje, eliminuje drobné ranky.

Měsíčkový gel je skvělým pomocníkem pro akutní ošetření i léčbu poraněné kůže. Je vhodný k použití na odřeniny, spáleniny, drobné tržné rány, alergickou pokožku či jenom menší podráždění od sluníčka nebo po štípnutí od hmyzu. Díky čistému přírodnímu složení lze gel použít na celé tělo i na tu nejcitlivější pokožku alergiků a malých dětí.

Univerzální gel

Gel Calendula od Weledy je šikovným malým pomocníkem, který vám pomůže v mnoha situacích. Díky silným zklidňujícím schopnostem se jedná o univerzální přípravek, který je vhodný pro ošetření podrážděné pokožky či drobných poranění. Gel Calendula obsahuje pouze přírodní ingredience, a tak nehrozí, že budete své tělo zatěžovat zbytečnou chemií.

Rychlé zklidnění

Gel Calendula je tak skvělým přípravkem první pomoci, který se vám bude hodit jak pro běžný den, tak díky praktickému balení i na cestování. Gel oceníte například při spálení pokožky, na kterou působí jako blahodárný balzám a ihned zmírňuje nepříjemné pálení. Při poštípání hmyzem pak rychle zklidňuje postižené místo a chrání proti svědění. 

Kouzelný měsíček

Díky obsahu výtažku z měsíčku lékařského tak gel zároveň urychluje hojení a přirozenou regenerační schopnost pokožky. Měsíček je přímo zázrakem na podrážděnou pokožku, zmírňuje zarudnutí a pálení. Gel se snadno nanáší a nezanechává ulepený povrch, můžete jej použít opakovaně podle potřeby. Je vhodný i na drobná poranění a šetrně ošetřuje pokožku. 

Použití: Naneste na postiženou pokožku a lehce rozetřete. Nechte vstřebat. Aplikujte nejlépe několikrát denně, dokud problémy neodezní.

Užití: vnější

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: