Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

ecodis Celulózové separační pleny 100 ks

ecodis Celulózové separační pleny 100 ks

Původní cena: 270 Kč

Jednorázové separační pleny výborně sají vlhkost a zadržují nečistoty. Zadeček vašeho miminka tak zůstane v suchu, a látkové pleny se navíc budou snadněji prát.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Jednorázové separační pleny ecodis udrží zadeček vašeho miminka v dokonalém suchu. Vkládají se do klasických látkových plenek jako pojistka, která zachytává nečistoty a zvyšuje savost plenky, takže pomůže udržet citlivou dětskou pokožku v suchu a předejít tak nepříjemným opruzeninám.
 
Jednorázové separační pleny jsou vyrobené z rostlinné celulózy a nejsou nijak bělené. Díky tomuto materiálu jsou 100% ekologicky rozložitelné, a po použití je tak můžete hodit na kompost. Plenky výborně sají vlhkost, čímž citlivou dětskou pokožku udrží v suchu a zároveň nenaruší její přirozenou ochrannou mikroflóru. Nemusíte se tedy bát vzniku opruzenin ani podráždění pokožky vašeho miminka. Látkové plenky také s použitím separační pleny nebudou tolik špinavé a budou se tak lépe prát.
V jednom balení je 100 kusů o velikosti 16 x 33 cm.
 
Značka ecodis pochází z Francie. Společnost se specializuje na výrobu a prodej ekologických produktů pro osobní i domácí využití. Jejich cílem je vyrábět užitečné a dlouze používatelné produkty z co nejčistších surovin s co nejmenším dopadem na životní prostředí.

Ostatní kategorie: Pro děti a maminky

Typy pokožky: citlivá pokožka

Výrobce: ecodis, Z.A. de Kerboulard , 56250, Saint-Nolff, Francie , tel: +330 297 484 059

Nenašli jste to pravé? Co tohle?