Argandia Černé tuhé mýdlo Hamman 150 g

Argandia Černé tuhé mýdlo Hamman 150 g

Černé tuhé mýdlo inspirované tradičními marockými recepturami poskytuje pokožce výbornou péči, odstraňuje z ní odumřelé buňky, hydratuje ji a zanechává hedvábně hladkou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Černé tuhé mýdlo Argandia Hamman s vůní eukalyptu je inspirováno tradičními marockými mýdly. Je v něm obsažen čistý éterický olej z eukalyptu a výborně připravuje pokožku celého těla na následný peeling. Má šetrné složení, které pokožku nijak nedráždí ani nevysušuje, a naopak jí poskytne kvalitní péči a hydrataci.

Nepěnivé mýdlo s hedvábnou texturou podobnou karamelu má okouzlující vůni se svěžími tóny eukalyptu a příjemně sladkého karamelu. Snadno si díky němu doma vytvořit příjemnou relaxační atmosféru marockých lázní. Mýdlo pokožku šetrně myje, hydratuje ji a dodá jí vláčnost. Éterický olej z eukalyptu působí antisepticky, čistí pokožku a výborně jí pomůže zbavit se odumřelých kožních buněk a zanechá ji hedvábně hladkou.

Použití: Používejte místo klasického mýdla. Naneste na pokožku ohřátou sprchou či párou, nechte cca. 5 minut působit a poté pečlivě opláchněte teplou vodou. Pokožka se tím výborně připraví na peeling.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?