Care Tea Černý čaj True Black 1 ks, 2 g

Care Tea Černý čaj True Black 1 ks, 2 g

Černý čaj s výraznou, bohatou chutí vás po ránu příjemně povzbudí a bude výborně chutnat jak samotný, tak s medem a citronem nebo mlékem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Černý čaj True Black od značky Care Tea obsahuje velmi kvalitní čajové lístky pěstované ve fair-trade zemědělství. Zaujme vás svou výraznou vůní a bohatou chutí, která vám v chladných zimních měsících přijde vhod. Nechte se zahřát hrnkem klasického černého čaje, který můžete dle libosti dochucovat.

Černý čaj se silnou chutí čajových lístků vás po ránu příjemně povzbudí, nakopne vaši mysl a připraví vás do nového dne. Dopřát si ho ale můžete i k odpolednímu posezení s přáteli. Hodí se ke konzumaci s medem a citronem a stejně tak ho můžete ochutit mlékem. Černý čaj True Black ale využijete i v letních měsících, kdy si můžete dopřát jeho osvěžující ledovou variantu.

Příprava: Sáček s čajem vložte do hrnku, zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 4 minuty louhovat. Dle chuti můžete dosladit či ochutit mlékem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Černý čaj1)

1) Fair Trade

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Přebal: dřevěný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Care Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, http://www.caretea.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?