Pure Fiji Cestovní svíčka, kokos 40 g

Pure Fiji Cestovní svíčka, kokos 40 g

Cestovní svíčka s vůní kokosu vás příjemně naladí a zároveň krásně provoní interiér exotickou vůní kokosu. Je vyrobena z přírodní sóji a včelího vosku, knot je z nebarvené bavlny.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Cestovní svíčka Pure Fiji s vůní kokosu vás příjemně naladí a zároveň krásně provoní interiér exotickou vůní kokosu. Je vyrobena z přírodní sóji a včelího vosku, knot je z nebarvené bavlny. Tato kombinace zajišťuje jasný plamen svíčky bez nežádoucího kouře a sazí. Při hoření nevznikají toxiny a nedochází ke znečišťování ovzduší. 

Svíčka nejen skvěle provoní celý byt, ale je zároveň i krásnou a vkusnou dekorací díky originálnímu kovovému obalu. Protože je vybavena praktickým kovovým víčkem, nehrozí, že se část vosku vydrolí a znečistí ostatní věci v zavazadle, a proto je ideálním společníkem také na cesty, Je vhodná obzvlášť na letní dovolenou, protože svou exotickou vůní ještě umocní letní atmosféru. Plechovku lze navíc po vyhoření svíčky využít na uložení malých drobností, například náušnic nebo prstýnků, případně pokladů z přírody, jako jsou mušličky nebo drobné kamínky.

Navoďte si doma nebo kdekoli na cestách uklidňující romantickou atmosféru a nechte se hýčkat jemnou exotickou vůní, která vás v myšlenkách přenese do tropického ráje!

Použití: K navození příjemné romantické atmosféry a provonění interiéru.

Upozornění: Nenechávejte hořící svíčku bez dozoru. Pouze k vnějšímu použití. Nezapalujte poblíž hořlavých předmětů.

Vůně: exotická

Výrobce: Pure Fiji, Karsanji St 52, Vatuwaqa Fidži, tel: (+679) 337 3431, www.purefiji.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?