Annemarie Börlind Čisticí maska na problematickou pleť 75 ml

Annemarie Börlind Čisticí maska na problematickou pleť 75 ml

Maska s obsahem kaolinu, termální vody a bylinných výtažků odstraňuje nečistoty z pleti, mírně stahuje rozšířené póry a zároveň pleť chrání před záněty, vysušením či podrážděním. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čisticí maska na problematickou pleť Annemarie Borlind je určena pro mastnou pleť, která trpí na akné či vyrážky. Obsahuje dezinfekční a antibakteriální složky, napomáhá z pleti odstraňovat nečistoty a předcházet jejich opětovnému vzniku. Zároveň pleť zklidňuje a chrání ji před začervenáním a podobnými projevy podráždění. Pokožka je po použití nejen čistější, ale také celkově projasněná a působí svěžím dojmem.

Maska díky obsahu kaolinu hloubkově čistí pleť, odstraňuje z ní nadbytečný maz a spolu s výtažkem z listů šalvěje lehce stahuje rozšířené póry. Šalvěj zároveň v kombinaci s řebříčkem působí dezinfekčně a protizánětlivě. Díky termální vodě ze Schwarzwaldu a bambuckému máslu zůstává pleť po použití masky příjemně vláčná a hydratovaná. Heřmánek má zklidňující účinky a chrání jemnou pokožku obličeje před začervenáním.

Použití: Masku naneste v tenké vrstvě na vyčištěnou pleť a nechte 5-10 minut působit. Poté odstraňte navlhčeným vatovým tamponkem a dočista opláchněte vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?