Weleda Citrusový osvěžující olej 100 ml

Weleda Citrusový osvěžující olej 100 ml

Citrusový osvěžující olej oživuje suchou pokožku náchylnou k podráždění a dodává jí potřebnou výživu. Lehký olej se snadno vstřebává, aniž by zanechával nepříjemný lepivý film.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Citrusový osvěžující olej Weleda oživuje suchou pokožku náchylnou k podráždění a dodává jí potřebnou výživu. Lehký olej se snadno vstřebává, aniž by zanechával nepříjemný lepivý film.

Osvěžující olej pokožku vyživí díky obsahu jemného mandlového oleje. Ten je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které o pokožku pečují, vyživují jí do hloubky a udržují ji zdravou a pružnou.

I suchá pokožka náchylná k podráždění a vzniku nevzhledných suchých šupinek bude jemnější a získá zdravý pěstěný vzhled. Olej bude pečovat nejen o vaši pokožku, ale i o vaše smysly. Příjemná nevtíravá vůně citrusových plodů povzbudí vaše smysly a příjemné vás naladí do nového dne.

Vydatná péče

Tělový olej Weleda vás překvapí svými vyživujícími schopnostmi, které jdou ruku v ruce s jemnou olejovou konzistencí, která poskytne vaší pokožce vydatnou péči, aniž by ji zatížila. Tělový olej je záchranou i pro velmi suchou pokožku, které dodává dostatečnou vláhu a udržuje ji komfortně vláčnou po celý den, navíc ji příjemně provoní.

Hedvábně jemná pokožka

Tělový olej Weleda zanechá vaši pokožku doslova sametově hebkou. Nanášejte jej po každém sprchování na ještě vlhkou pokožku a několik kapek rozehřejte v dlaních. Výhodou tělového oleje je, že jej stačí skutečně pár kapek na celé tělo. Důkladná masáž navíc podpoří prokrvení pokožky, čímž urychluje její regeneraci a podporuje tok lymfy.

Lehká textura

Nemusíte se bát, že by tělový olej vaši pokožku zamastil nebo zanechal ulepený pocit. Pokud jej nanesete na vlhkou pokožku, tak se během několika málo okamžiků vstřebá a nezanechává za sebou mastný film, takže se můžete ihned obléct. Tělový olej je tak vhodný i pro uspěchaná rána a zásobuje vaši pokožku hydratací po celý dlouhý den.

Osvěžující vůně

Vůně citrusů dozajista probudí všechny vaše smysly, proto je tento tělový olej vhodný zejména, když potřebujete dodat energii, například po ránu. Přírodní citrusové aroma vás osvěží a ihned pozvedne vaši náladu. Jemný mandlový olej pečuje o pokožku šetrně, navrací jí její přirozenou pružnost a vláčnost a zároveň podporuje její regeneraci. 

Použití: Malé množství oleje ohřejte v rukou a vetřete ho do vlhké pokožky po koupeli.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?