Gepa Čokoláda Bio Fairetta Machiato 37,5 g

Gepa Čokoláda Bio Fairetta Machiato 37,5 g

  • Bez DPH 33 Kč

Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli máte radši mléčnou, nebo bílou čokoládu, a nejraději mlsáte u šálku dobré kávy, tak je čokoládová tyčinka Bio Fairetta Machiato od firmy Gepa přesně to pravé pro vás. Vrstvu kvalitní mléčné čokolády a vrstvu lahodné bílé čokolády propojuje chuť smetanového machiata. Tyčinka je tak vhodná nejen pro zdravé mlsání vzhledem k vysoké jakosti použitých surovin, ale také třeba pro dobití energie v polovině pracovního dne. Podíl kakaa v čokoládě je minimálně 35 %.

Čokoláda je slazena třtinovým cukrem Mascobado, který byl vyprodukován na filipínském souostroví. Na rozdíl od bílého cukru není rafinovaný a zachovává si tak lepší výživnou hodnotu a také lahodnou karamelovou chuť. Obsažené ingredience jsou získávány z fair-trade ekologického zemědělství. Koupí tyčinky tak také podpoříte drobné zemědělce z rozvojových zemí.

Upozornění: Může obsahovat stopy ořechů a lepku. Tyčinka není vhodná pro děti.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Smetanová espresso náplň (50 %): Třtinový cukr, Palmový olej, Sušené plnotučné mléko, Odstředěné sušené mléko, Káva espresso (2 %) Bílá čokoláda (30 %): Surový třtinový cukr, Kakaové máslo, Sušené plnotučné mléko, Vanilkový Extrakt Mléčná čokoláda (20 %): Sušené plnotučné mléko, Kakaové máslo, Třtinový cukr Mascobado, Kakaová hmota, Surový třtinový cukr, Vanilkový Extrakt

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Složení: bez lepku

Výrobce: GEPA The Fair Trade Company, GEPA-Weg 1, 42327 Wuppertal Německo, www.gepa.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?