Weleda Combudoron gel 25 g

Weleda Combudoron gel 25 g

Chladivý gel Combudoron zklidňuje pokožku po nadměrném slunění či po bodnutí hmyzem. Díky obsaženým rostlinným výtažkům se pokožka rychleji a snadněji regeneruje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chladivý gel Combudoron zklidňuje pokožku po nadměrném slunění či po bodnutí hmyzem. Díky obsaženým rostlinným výtažkům se pokožka rychleji a  snadněji regeneruje.

Extrakty z arniky napomáhají rychlejší regeneraci pokožky, zatímco výtažky z kopřivy se starají o zklidnění pokožky. Ta je díky vysokému obsahu vitaminů a minerálů hotovým pokladem pro podrážděnou pokožku. Zklidňuje a hojí záněty, drobné řezné ranky i odřeniny.

Gel Combudoron podrážděnou pokožku rychle zklidní, vydezinfikuje a zároveň urychlí hojení ran, spálenin od sluníčka i sporáku a zmírní svědění po bodnutí hmyzem.

Rychlá pomoc

Combudoron gel Weleda je produkt, který se vám bude hodit, vejde se do každé kabelky či tašky a zachrání vás v mnoha situacích. Tento regenerační a zklidňující gel je efektivní první pomocí při spálení či podráždění pokožky, pomůže také při bodnutí hmyzem či drobných poraněních. Univerzální gel využije celá rodina, proto se hodí i do vaší domácí lékárničky.

Doma i na cestách

Combudoron gel je také skvělým společníkem pro cestování, kde se může snadno přihodit něco nečekaného. Chladivý gel v kompaktním balení vám ušetří místo v zavazadle. Gel Combudoron je tvořen pouze přírodními ingrediencemi, proto je skvělou alternativou ke klasickým zklidňujícím produktům, které jsou ovšem plné syntetických složek.

Přírodní ingredience

Gel Combudoron ihned uleví podrážděné pokožce, zmírňuje zarudnutí či nepříjemné svědění. Díky obsahu alkoholu pokožku ihned dezinfikuje a brání množení mikroorganismů, díky tomu je účinnou prevencí zánětu. Výtažek z arniky podporuje regeneraci tkání a urychluje hojení, zatímco extrakt z kopřivy pokožku zklidňuje a zmírňuje podráždění. 

Použití: Gel aplikujeme na podrážděnou popálenou pokožku několikrát denně podle potřeby.

Ostatní kategorie: Přípravky po opalování, Přírodní léčba zranění

Užití: vnější

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?