Weleda Combudoron mast 25 g

Weleda Combudoron mast 25 g

Mast Combudoron zklidňuje pokožku podrážděnou nadměrným sluněním či po bodnutí hmyzem. Mastička slouží i k ošetření drobných popálenin a zánětů. Pokožku zklidňuje a mírní zánět i zčervenání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mast Weleda Combudoron zklidňuje pokožku podrážděnou nadměrným sluněním či po bodnutí hmyzem. Mastička slouží i k ošetření drobných popálenin a zánětů. Pokožku zklidňuje a mírní zánět i zčervenání.

Díky extraktům z arniky a kopřivy je poškozená pokožka zklidněna a zároveň chráněna před vznikem zánětu. O výživu a hydrataci spálené pokožky se stará vysoce regenerační sezamový olej, který pleť vyživuje do hloubky.

Aby potřebná hydratace neunikla, obsažený včelí vosk vytvoří na pokožce lehký ochranný film. Ten jednak brání dehydrataci pokožky, ale také ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Poraněná či spálená pokožka je díky masti Combudoron chráněna a zároveň je urychlena její regenerace.

Rychlá pomoc

Mast Combudoron od Weledy je produkt, který se vám bude opravdu hodit. Vejde se do každé kabelky či tašky a zachrání vás v mnoha situacích. Tato regenerační a zklidňující mast je efektivní první pomocí při spálení či podráždění pokožky, pomůže také při bodnutí hmyzem či drobných poraněních. Univerzální mastičku využije celá rodina, proto se hodí i do vaší domácí lékárničky.

Doma i na cestách

Combudoron mast je také skvělým společníkem pro cestování, kde se může snadno přihodit něco nečekaného. Praktická univerzální mast v kompaktním balení vám ušetří místo v zavazadle. Mast Combudoron je tvořena pouze přírodními ingrediencemi, proto je skvělou alternativou ke klasickým zklidňujícím produktům, které jsou ovšem plné syntetických složek.

Přírodní ingredience

Mast Combudoron ihned uleví podrážděné pokožce, zmírňuje zarudnutí či nepříjemné svědění. Díky obsahu alkoholu pokožku ihned dezinfikuje a brání množení mikroorganismů, a funguje tak jako účinná prevence proti zánětům. Výtažek z arniky podporuje regeneraci tkání a urychluje hojení, zatímco extrakt z kopřivy pokožku zklidňuje a zmírňuje podráždění. Včelí vosk a lanolin pak na pokožce vytvářejí lehký mikrofilm, který pokožku chrání.

Použití: Malé množství masti nanášejte na postižená místa 1-3x denně a lehce rozetřeme.

Upozornění: Neaplikujte mast na čerstvé otevřené rány.

Užití: vnější

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: