Diochi Cymbopogon citratus (citronela) 100 g

Diochi Cymbopogon citratus (citronela) 100 g

  • Bez DPH 217 Kč

Osvěžující čaj z listů citronely má pozitivní účinky na zažívání, podporuje správnou činnost žlučníku a celkově harmonizuje zažívací trakt. Citronela má antibakteriální, antivirové a antioxidační účinky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Osvěžující čaj Diochi z listů citronely má pozitivní účinky na zažívání, podporuje správnou činnost žlučníku a celkově harmonizuje zažívací trakt. Citronela má antibakteriální, antivirové a antioxidační účinky, pomáhá při alergiích, působí pozitivně na zvýšený krevní tlak a podporuje zdraví kardiovaskulárního systému. Díky antibakteriálním vlastnostem podporuje léčbu kožních onemocnění.

Listy Cymbopogon Citratus obsahují množství léčivých látek, které přispívají ke správné činnosti žaludku, podporují tvorbu žaludečních šťáv a harmonizují činnost jater i žlučníku. Příznivě ovlivňuje zvýšený krevní tlak, snižuje hladinu cukru v krvi a podporuje zdraví srdce i celého oběhového systému. Citronela působí antibakteriálně, eliminuje výskyt mykóz i plísní na pokožce i uvnitř těla.

Příprava: 2-3 lžičky čajové směsi nasypte do studené vody a přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Cymbopogon Citratus Leaf

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?