Energy Cytovital pleťová voda 200 ml

Energy Cytovital pleťová voda 200 ml

  • Značka: Energy
  • Balení: 200 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Čistící pleťová voda Cytovital Lotion odstraňuje mastný vzhled pokožky a zároveň ji tonizuje a hydratuje. Pleťová voda Cytovital Lotion je lehce slaná, což má významný vliv na prokrvení kůže a její výživu. Pleť je dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek. Obsahuje ovocné kyseliny, které napomáhají udržovat správné pH pokožky. Vyznačuje se silným

Čistící pleťová voda Cytovital Lotion odstraňuje mastný vzhled pokožky a zároveň ji tonizuje a hydratuje. Pleťová voda Cytovital Lotion je lehce slaná, což má významný vliv na prokrvení kůže a její výživu. Pleť je dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek. Obsahuje ovocné kyseliny, které napomáhají udržovat správné pH pokožky. Vyznačuje se silnými regeneračními a vitalizujícími účinky na buňky kůže, neutralizuje škodlivé volné radikály.

certifikáty:
vhodné pro: čištění pleti
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: plastový obal, papírový přebal

dávkování: Aplikujte pomocí vatového tamponu na pokožku obličeje a krku.
složení: Aqua mineralis, Extractum Herbarum Ethanolicum, Glycerin, Propylene Glycol, Poloxamer 188, Urea, Sodium Lactate, Benzyl Alcohol, Panthenol, Lactic Acid, Polysorbate 20, Dehydroacetic Acid, Parfum, Sodium Hydroxide, Succinic Acid, Eisenia Foetida Extract, Methionine, Helix Pomatia Extract, Quaternium-15, extrakty z bylin: parcha saflorová (maralový kořen, Leuzea carthamoides), pepř sečuánský (Zanthoxylum piperitum), kokořík mnohokvětý (Polygonatum multiflorum), lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra), lnice květel (Linaria vulgaris), Muira puama (Liriosma ovata), levandule lékařská (Lavandula officinalis), vanolivník plocholistý (Vanilla planifolia), zázvor obecný (Zingiber officinale), pupečník obecný (Hydrocotyle vulgaris), anýz vonný (Pimpinella anisum), fenykl obesný (Foeniculum vulgare, šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis)

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Energy Group a.s. je výhradně česká společnost založená v polovině devadesátých let. Prostřednictvím vlastních produktů je již od svého vzniku průkopníkem alternativní medicíny nejen v Česku, ale i jinde ve světě, kde již získala pevné místo na trhu, podporu zákazníků i odborné veřejnosti. Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz klade tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snaží se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu. Sortiment společnosti Energy tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod. Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních - přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu člověka. Základem produktové nabídky je pět hloubkově působících bylinných koncentrátů a pět bylinných krémů, které tvoří ucelený systém Regenerace v Pentagramu. Tyto přípravky korespondují s energiemi pěti základních přírodních prvků, jejichž vzájemná součinnost je podle tradiční čínské medicíny klíčem ke zdraví. Tento systém přispívá k detoxikaci a regeneraci celého organismu nebo působí cíleně podle povahy konkrétního zdravotního problému. Produkty Pentagramu lze kombinovat s ostatními výrobky Energy, jejichž sortiment se neustále rozšiřuje.

kontakt na výrobce:
ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika

webové strány značky:
www.energy-produkty.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Specifická označení: bioinformační produkty

Typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?