Purity Vision Depilační cukrová pasta Bioepil 700 g

Purity Vision Depilační cukrová pasta Bioepil 700 g

Cukrová depilační pasta je šetrným prostředkem k odstraňování nežádoucích chloupků na pokožce celého těla. S obsahem pečujících výtažků z růže a tea tree olejem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Depilační cukrová pasta Purity Vision je přírodním prostředkem k odstraňování nežádoucích chloupků. Díky šetrnému složení je možné ji použít na pokožku celého těla včetně citlivých míst. Použití je velmi snadné a zvládne ho doma opravdu každý. Výsledkem je dokonale hladká a sametově jemná pokožka, která vydrží až několik týdnů. 

Depilace cukrovou pastou je méně bolestivá, než u jiných metod, zároveň nedochází tolik k podráždění či zarudnutí kůže. Depilační pasta Purity Vision taktéž obsahuje množství zklidňujících složek, jež zabraňují zcitlivění pokožky. Výtažek z růže pečuje o kůži, tea tree olej má mírné dezinfekční a chladící účinky a heřmánkový olej působí jako vysoce hojivá ingredience a zároveň brání zčervenání pokožky.

Cukrová pasta je ideální pro použití jak doma, tak v salónech a nezpůsobuje ve větší míře zarůstání chloupků. Pokožka je hydratovaná, vyživená a opečovávaná. Zároveň jde o čistě přírodní metodu bez obsahu chemických látek a konzervantů, což snižuje riziko vzniku alergických reakcí a díky obsahu bylinných extraktů je vhodná i pro citlivou kůži. 

Použití: Zahřejte pastu ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě přibližně na tělesnou teplotu. Množství o velikosti ořechu rozetřete po pokožce do vrstvy vysoké cca 2 mm. Nechte několik sekund působit a následně strhněte po směru růstu chloupků.

Tip: Toto balení 700 g vydrží přibližně na 14 depilací celého těla.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sucrose, Rosa Borboniana Flower Extract, Aqua, Citric Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Chamomilla Recutita Flower Oil

Možné alergeny: Citric Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Chamomilla Recutita Flower Oil

Konzistence: hutná krémová

Obal: plastový

Výrobce: Natures Care CZ s.r.o., Hlavní 15, 768 04 Střílky Česká republika, www.purityvision.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Definitivně největší zklamání / Siala 23. 8. 2015 21:17

Tak tohle byl pro mě opravdu kolosální debakl... Buď jsem skutečně naprosto neschopná, nebo mám divnou kůži, nebo nevím, ale vyzkoušela jsem jak mikrovlnku tak vodní lázeň, jednou ze zoufalství i mrazák, protože místo homogenní cukrové pasty jako v salonech, kterou se dají vytrhat chloupky se mi mezi prsty matlalo cosi nesložitelného, nekompaktního a rozmazávajícího se... 8 pokusů a ani jeden neskončil sebemenším úspěchem...zkoušela jsem v létě, v zimě, nic nepomohlo... možná zkuste k tomuto produktu nabízet i kurzy... =/

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?