Nobilis Tilia Dětský pudr Leontýnka 80 g

Nobilis Tilia Dětský pudr Leontýnka 80 g

Levandulový pudr Leontýna mírní podráždění a díky obsahu levandulového oleje brání vzniku zánětů. Pudr eliminuje pocení a absorbuje přebytečnou vlhkost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Levandulový pudr Leontýna Nobilis Tilia mírní podráždění citlivé pleti a díky obsahu levandulového oleje zároveň brání vzniku drobných zánětů. Pudr eliminuje pocení, absorbuje přebytečnou vlhkost, a zanechává tak pokožku jemnou, zklidněnou a ochráněnou před vznikem opruzenin. Zklidňuje nejenom pokožku, ale také mysl a navozuje pocit příjemné únavy.

Pudr pečuje o dětskou pokožku díky kombinaci talku, který absorbuje nadměrnou vlhkost, zklidňujícího levandulového oleje a zjemňujícího jojobového oleje. Tato kombinace účinných látek spolehlivě eliminuje vznik podráždění, opruzenin, potniček i ekzému nejen na pokožce zadečku.

Levandulový pudr z pokožky spolehlivě odsává vlhkost a současně pleť zjemňuje za pomoci jojobového oleje. Ten pokožku hýčká, chrání před podrážděním a zároveň jí dodává potřebné živiny. Spojení levandulového a jojobového oleje účinně zklidní dětskou pokožku a zabrání vzniku opětovného podráždění.

To nejlepší pro nejmenší

Jemný levandulový pudr Leontýna Nobilis Tilia je nezbytným pomocníkem pro péči o vaše děťátko. Tento praktický pudr je velice jemný, nezatěžuje pokožku děťátka a neobsahuje žádné zbytečné chemické ingredience. Lehký zásyp s vůní levandule absorbuje přebytečný pot a kožní maz, chrání proti podráždění pokožky a má zklidňující účinky. Díky lehké vůni také podporuje relaxaci a odpočinek.

Jemný zásyp

Levandulový pudr tak bude vaším každodenním pomocníkem při přebalování a péči o pokožku miminka. Díky talku spolehlivě vstřebává přebytečný pot a chrání proti zapaření pokožky, a tím i vzniku nepříjemných opruzenin či podráždění a zarudnutí pokožky. Oxid zinečnatý má pak zklidňující účinky a pomáhá zmírnit podráždění či svědění pokožky.

Péče a zklidnění

Další důležitou složkou tohoto praktického zásypu je pak esenciální olej z levandule, který vyniká svými zklidňujícími vlastnostmi a zároveň je přirozeně antibakteriální, takže chrání proti zánětům. Jojobový olej pak šetrně pečuje o pokožku, podporuje její přirozenou hydrataci, chrání proti vysušení a zjemňuje ji. Díky pudru tak bude pokožka nejen zklidněná, ale zároveň i dokonale hebká a jemná.

Použití: Malé množství pudru aplikujte na čistou suchou pokožku a lehce rozetřete. Používejte podle potřeby.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?