I+M Naturkosmetik Fluid revitalizační Freistil 30 ml

I+M Naturkosmetik Fluid revitalizační Freistil 30 ml

Lehký revitalizační fluid bez parfemace hydratuje citlivou pokožku díky bohatému složení na bázi olejů a rostlinných výtažků. Lehká konzistence fluidu se snadno vstřebává a je vhodná i pod make-up.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Revitalizační fluid I+M Freistil bez přidané parfemace a esenciálních olejů je mimořádně vhodný pro suchou citlivou pokožku náchylnou k podráždění a alergiím. Jemné složení obohacené o zklidňující výtažky a výživné oleje spolehlivě pečuje i o tu nejcitlivější pokožku.

Základ revitalizačního fluidu tvoří šťáva z Aloe vera, která má výborné zklidňující, regenerační a hydratační vlastnosti. Aloe zmírní případné zarudnutí pokožky, eliminuje pnutí pleti a dodává pokožce tolik potřebnou hydrataci. Obsažené oleje z jojoby, mandlí a rakytníku obstarají potřebné živiny a vitaminy svrchním vrstvám pokožky, zatímco do hloubky proniká kyselina hyaluronová, napomáhá regeneraci pleťových buněk a uzamyká v nich vlhkost.

Fluid suchou citlivou pokožku intenzivně hydratuje, aktivuje přirozené regenerační procesy a dodává pleti jemný pěstěný vzhled. Díky jemnému složení bez přidané parfemace a jiných dráždivých látek je fluid mimořádně vhodný i pro citlivou pleť.

Použití: Malé množství fluidu aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pleť obličeje a nechte vstřebat. Používejte samostatně nebo v kombinaci s oblíbeným pleťovým krémem.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte revitalizační fluid v kombinaci s dalšími produkty z řady Freistil.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?