Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

ESI Gel pro intimní hygienu Intimaid s heřmánkem, Aloe Dermal 250 ml

ESI Gel pro intimní hygienu Intimaid s heřmánkem, Aloe Dermal 250 ml

Skladem na pobočce

Jemný gel pro intimní hygienu Aloe Dermal s výtažky z heřmánku šetrně umyje i ty nejcitlivější intimní partie. Díky obsahu rostlinných výtažků má zklidňující a antibakteriální účinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemný gel pro intimní hygienu ESI Aloe Dermal s výtažky z heřmánku šetrně umyje i ty nejcitlivější intimní partie. Díky obsahu osvědčených rostlinných výtažků má gel skvělé zklidňující a antibakteriální účinky, aktivně bojuje proti vzniku mykóz i jiných gynekologických problémů.

Intimní gel s výtažky z heřmánku je natolik účinný a zároveň jemný a šetrný díky vysokému podílu bylinných extraktů. Výtažky ze šalvěje, tea tree, citrusových plodů, rozmarýnu a borovice působí skvěle antibakteriálně a dezinfekčně, čímž spolehlivě eliminují výskyt mykóz, kvasinek či jiných obtíží.

O zklidnění jemné sliznice se postará nejenom již zmiňovaný heřmánek, ale také výtažky z Aloe vera. Tyto dvě látky skvěle zklidňují a také mírní pálení, svědění, zarudnutí i jiné nepříjemné projevy. Navíc Aloe pokožku aktivně zjemňuje a chrání před dehydratací. Jemný intimní gel s výtažky z heřmánku o citlivé intimní partie intenzivně pečuje, chrání je a zároveň spolehlivě myje, aniž by docházelo k podráždění či dokonce přesušení.

Použití: Malé množství gelu napěňte v dlaních a aplikujte na pokožku. Vydatně opláchněte čistou vodou. Gel je vhodný pro každodenní použití.

Výrobce: ESI s.p.a., Via delle Industrie 1 , 17012, Albissola Marina, Itálie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?