Besky Grunt Zdravotní vlněný polštář

Besky Grunt Zdravotní vlněný polštář

Značka: Besky
891
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Anatomicky tvarovaný vlněný polštář s 400 g náplní té nejlepší ovčí vlny všité do speciálně změkčené bavlněné povrchové látky. Provoňte svou ložnici beskydskou přírodou a dopřejte svému tělu to nejlepší.

Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Grunt Zdravotní vlněný polštář o rozměrech 60 x 45 cm Besky je atomicky tvarovaný vlněný polštář s 400 g náplní té nejlepší ovčí vlny všité do speciálně změkčené bavlněné povrchové látky. Provoňte svou ložnici beskydskou přírodou a dopřejte svému tělu to nejlepší.

Použitá ovčí vlna je pečlivě vypraná, mykaná ovčí vlna z lokálních zdrojů. 

Vlastnosti vlněných přikrývek a polštářů Besky jsou naprosto nesrovnatelné s těmi z umělohmotných dutých vláken či s klasickými peřinami, které bývají tuhé a často plné roztočů. Vlněná vlákna jsou chráněná lanolinem, což přikrývkám propůjčuje zvláštní schopnost vytvářet tzv. suché teplo - v zimě hřejí a v létě odvádějí vlhkost od těla. 

Parametry:

Sezónnost: celoroční

Určeno pro: ženy, muži

Tloušťka: střední, cca 7,5 cm, 11 cm v místě podpěry krku

Náplň: střední, mykaná ovčí vlna z místních zdrojů, 400 g

Povrchový materiál: 100% bavlna (hustě tkaná odolná sypkovina)

Barva: bílá

Recyklace: 100% recyklovatelný produkt

 

Ocenění a certifikace Besky:

– 1. místo v soutěži Živnostník roku 2014 Moravskoslezského kraje

– 1. místo v prestižní anketě Žena roku 2018 v kategorii Byznys

– Beskydy regionální produkt ®

– Národní cena Spokojený zákazník

Údržba: Vlna je mimořádně trvanlivá. Vlněné přikrývky, polštáře, podložky, deky a další lůžkoviny nemusíte prát, a přesto vydrží při správném zacházení až desítky let. Údržba není nijak složitá. Výrobky stačí jen pravidelně provětrat na čerstvém vzduchu nebo rozložit u otevřeného okna, když je venku vlhké, mlhavé počasí (jako u nás v Beskydech). Vlna do sebe pojme vlhkost, zvýší svůj objem a před použitím pak už jen přikrývku lehce protřepete. Nic k tomu nepotřebujete a snadno to zvládnete i v menším bytě. Menší znečištění (jako např. polití nápojem) lze velmi opatrně vyprat ručně ve vlažné vodě při teplotě do 25°C. Do lázně přidejte prací gel z mýdlových ořechů nebo přírodní prací prostředek na vlnu s přidaným obsahem lanolinu, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří. V případě většího znečištění pak doporučujeme skvrnu nejdřív ošetřit žlučovým mýdlem. Vlněné lůžkoviny zásadně neždímejte, jen lehce vymačkejte a nechte volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze při pokojové teplotě. Nesušte je tedy na radiátoru ani na přímém slunci. A konečně v případě silného znečištění dodržujte symboly uvedené na etiketě a přenechte raději čištění profesionální čistírně

Besky je tradiční beskydská manufaktura na vlněné přikrývky a další lůžkoviny nejvyšší kvality, které vyrábí ručně z vlny nakoupené od místních farmářů. Výroba funguje nepřetržitě od roku 1992 a navazuje na dlouholetou historii rukodělného zpracování vlny v podhůří Beskyd.

Barva: bílá

Produktové řady: Besky Grunt

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57 , 739 41, Palkovice, Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Složení:

bavlna, vlna

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Složení:

bavlna, vlna

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.