Argital Heřmánková květinová voda 125 ml

Argital Heřmánková květinová voda 125 ml

Heřmánková květová voda obsahuje čistý esenciální olej z heřmánku, který má zklidňující účinek. Je určena pro osvěžení, hydrataci a tonizaci pleti, jako pleťová voda či lehký deodorant.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Argital Heřmánková květinová voda je skvělým univerzálním přípravkem s velmi všestranným využitím. Její čisté složení s olejem z heřmánku dodává prospěšné látky pokožce celého těla. Heřmánek je používán již od pradávna v tradičním léčitelství a užívá se jak vnitřně, tak na povrch pokožky. Má výjimečné zklidňující schopnosti, díky kterým zmírňuje podráždění kůže a veškeré příznaky s ním související, jako je zarudnutí či nepříjemné svědění.

Zároveň podporuje hojení a posiluje přirozenou regenerační schopnost kůže, díky čemuž napomáhá zacelovat drobné ranky a celkově revitalizuje kožní strukturu. Působí také aromaterapeuticky díky své báječné relaxační vůni. Květinová voda je tou nejlepší variantou, jak si dopřát péči rostlinných výtažků v příjemné formě lehké mlhy, která rovnoměrně pokryje vaše tělo, tvář i vlasy.

Květinovou vodu můžete používat na pleť obličeje, kde napomáhá tonizovat pokožku, stahovat póry a působit proti akné či dalším případným obtížím, jako jsou dermatitidy či vysušená místa. Je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé. Lze ji aplikovat také na vlasy po umytí pro snadnější rozčesávání a zároveň je skvělým prostředkem pro okamžité osvěžení celého těla. Vaše pokožka bude hedvábně jemná a svěží po celý den.

Multifunkční pomocník

Květinová voda Argital s heřmánkovým esenciálním olejem je univerzálním pomocníkem, který zastane funkci pleťové vody, tonika i multifunkčního zklidňujícího produktu. Lze ji používat na celé tělo od hlavy až k patě, včetně vlasů a obličeje. Heřmánková květinová voda tonizuje pokožku, zklidňuje podráždění a zároveň usnadňuje vstřebávání pleťových olejů. 

Osvěžte se

Květinová voda vytvoří díky jemnému rozprašovači lehkou osvěžující mlhu, kterou můžete aplikovat přímo na tělo či obličej. Osvěží vás v dlouhém pracovním dni či na cestách, jemně tonizuje pokožku a dá se použít kdykoliv, a to i přes make-up. Díky kompaktní velikosti ji snadno schováte do kabelky či jakéhokoliv zavazadla. 

Tonikum, vůně i zklidnění

Květiná voda jemně pleť dočistí a zároveň v ní pomáhá uzamknout potřebnou hydrataci. Působí blahodárně na pleť citlivou či náchylnou k podráždění. Esenciální olej z heřmánkuzmírňuje zarudnutí či nepříjemné pnutí pleti a zanechává pleť rozzářenou a příjemně svěží. Při použití na celé tělo zároveň funguje jako lehká vůně a lze ji použít také na vlasy pro usnadnění rozčesávání. 

Pro citlivou pokožku

Květinová voda s heřmánkovým výtažkem efektivně zklidňuje a zároveň pokožku tonizuje a vypíná. Působí příznivě na sjednocení tónu pleti a podporuje její regeneraci a hojení. Její relaxační vůně vám pak pomůže zapomenout na všední starosti a podpoří skutečné uvolnění těla i mysli. 

Použití: Květinová voda je vhodná pro univerzální použití. Aplikujte ji pomocí vatového tamponku jako tonikum na pleť či přímo sprejem pro osvěžení obličeje i těla.

Ostatní kategorie: Hydroláty

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: ARGITAL, Via Della Tecnologia, 9, 97015 Modica Itálie, www.argital.it

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?