Nadační fond Mathilda Kalendář na podporu vodících psů 2019 1 ks

Nadační fond Mathilda Kalendář na podporu vodících psů 2019 1 ks

Charitativní kalendář Nadačního fondu Mathilda podporuje výcvik vodicích psů. Na podporu vodicích psů nevidomým a slabozrakým je určen celý zisk z tohoto kalendáře na rok 2019.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nadační fond Mathilda podporuje osoby s těžkým zrakovým postižením. Vyhledává, podporuje a realizuje smysluplné projekty, které usnadňují potřebným jejich život. Soustředí se na integraci nevidomých a slabozrakých do společnosti a zaměřuje se na možnosti jejich pracovního uplatnění. Zabývá se také výchovou a výcvikem vodicích psů, kteří se pro mnohé z nich stávají nepostradatelnými pomocníky. Pořádají i různé kulturní aktivity umožňující seberealizaci mladých nevidomých umělců.

Nadační fond Mathilda je pojmenován podle své patronky a zakladatelky, hraběnky Mathildy Nostitzové. Sama říká, že "pomoc není otázkou peněz, ale srdce." Vzhledem k omezené finanční podpoře ze strany státu se nadační fond zabývá i benefičními aktivitami, které nejen získávají finanční prostředky na podporu nevidomých a slabozrakých, ale také seznamují veřejnost s problematikou takového postižení. A to vše, samozřejmě, od srdce.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: