ZAO Kompaktní make-up 733 Neutral

ZAO Kompaktní make-up 733 Neutral 6 g bambusový obal

ZAO Kompaktní make-up 733 Neutral

Zboží je trvale vyřazeno.

Kompaktní krémový make-up s pudrovým finišem má neutrální podtón a přizpůsoí se vašemu odstínu pokožky. Navíc nezatěžuje pleť.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu7
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

ZAO Kompaktní make-up 733 Neutral má středně tmavý odstín s neutrálním podtónem - díky tomu sedí mnoha odstínů pokožky a individuálně se přizpůsobí. Make-up je vhodný také do kabelky, kdy můžete kdykoliv během dne upravit své líčení.

ZAO Kompaktní make-up je ideální produkt pro ty, které nerady ztrácejí čas. Má velmi jemnou krémovou strukturu, díky které se jednoduše roztírá, a vytváří tak jednolitou rovnoměrnou vrstvu, jež účinně kryje veškeré nedokonalosti, ale zároveň nechává pleť dýchat.

Tento kompaktní make-up není jen dekorativní kosmetikou, ale má i pečující účinky. Výtažek z bambusu stimuluje přirozenou regenerační schopnost pleti a urychluje tak její obnovu a hojení. Make-up má zároveň pudrový matný efekt, takže nemusíte používat pudr.

Použití: Nanášejte make-up na tvář štětcem či houbičkou a jemně zapracujte do pleti.

ZAO je dekorativní kosmetika pro všechny, kdo nechtějí dělat kompromisy ve složení produktů. ZAO minerální bronzery neobsahují silikony, parabeny či další potenciálně škodlivé syntetické ingredience a naopak obohacují pleť cennými antioxidanty a přírodními složkami.

Ostatní kategorie: Dekorativní kosmetika, Přírodní kosmetika

Odstín: střední

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet , 26100, Romans sur Isére, Francie

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu7

Bambus - ekologická surovina budoucnosti

Dopisy Ježíškovi 3. díl

Nová minerální kosmetika ZAO otestována!

Primer - zdokonalte svůj make-up

Prožijte podzim jako Pařížanka

ZAO: První certifikovaná značka doplnitelného eko-friendly make-upu

ZERO WASTE díl třetí: dekorativní kosmetika

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Skvělý make-up / Kateřina 19. 2. 2018 14:19

Koupila jsem jako první produkt této značky, odstín jsem tipla dobře, sedí mé velmi světlé pleti. Dobře se nanáší, obsahuje houbičku. Je lepší produkt vklepávat než roztírat. Mám problém s nejednotnou pletí a velkým červenáním zejména kolem úst a nosu. Make-up to lehce zakryje, asi by se dalo i vrstvit, ale radši si objednám bázi a korektor. Pudrový finiš sice má, ale jen velmi jemný, proto já ještě pudruji. Make-up je bez vůně, na pleti velmi příjemný, nestahuje. Vhodný i pro mou suchou pleť, nedělá šupinky. Doporučuji vyzkoušet.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.