Logona Koncentrát na ruce a nehty pěstící, Natural Nails 40 ml

Logona Koncentrát na ruce a nehty pěstící, Natural Nails 40 ml

  • Bez DPH 225 Kč

Pěstící koncentrát na ruce a nehty obsahuje výživnou kombinaci kvalitních olejů a rostlinných másel, která regeneruje a posiluje silně namáhanou pokožku rukou. Myrha a heřmánek jemně dezinfikují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pěstící koncentrát na ruce a nehty Logona obsahuje výživnou kombinaci kvalitních olejů a rostlinných másel, která regeneruje a posiluje silně namáhanou a opotřebovanou pokožku rukou. Extrakt z myrhy a heřmánková silice bisabolol pokožku rukou jemně dezinfikují a zároveň ruce příjemně provoní.

Obsažený mandlový olej patří mezi jedny z nejvýživnějších olejů vůbec. Přes to má však velice jemné složení, které nepodráždí ani tu nejcitlivější pokožku na rukou. Bambucké máslo má skvělou hydratační schopnost a kromě toho pomáhá urychlovat hojení drobných ranek, popraskané kůže, záděr a také zmírňuje příznaky stárnutí pokožky.

Myrha spolu se silicí z heřmánku uklidňuje podráždění, ke kterému je nejvíce namáhaná pokožka rukou často náchylná. Jejich antibakteriální a dezinfekční účinek eliminuje počet bakterií na pokožce rukou a předchází tak různým zánětlivým onemocněním, ve které by mohly přerůst špatně se hojící záděry a prasklinky na suché kůži.

Použití: Malé množství naneste na pokožku rukou nejlépe na noc. Pozornost věnujte také kůžičce kolem nehtů.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?