Delibutus Konopný čaj Zenový klid 35 g

Delibutus Konopný čaj Zenový klid 35 g

Konopný čaj Delibutus Zenový klid svou jemnou bylinnou chutí i vůní uklidňuje, mírní negativní dopady stresu a navozuje pohodovou náladu. Kombinace bylinek podporuje zdravý klidný spánek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Konopný čaj Delibutus Zenový klid svou jemnou bylinnou chutí i vůní uklidňuje, mírní negativní dopady stresu a navozuje pohodovou náladu. Kombinace konopí, meduňky a heřmánku má skvělé harmonizační účinky na tělo i psychiku a podporuje zdravý klidný spánek.

Bylinný čaj v sobě spojuje bylinky, které skvěle uklidňují rozbouřenou psychiku namáhanou stresem a zátěžovými situacemi. Čaj tak podporuje odpočinek a relaxaci, harmonizuje mysl a napomáhá klidnému ničím nerušenému spánku. Kombinace konopí a heřmánku zklidňuje nejenom mysl, ale také působí pozitivně na zažívání a mírní nechutenství, zatímco meduňka působí lehce sedativně, uvolní smysly a ukolébá vás ke spánku.

Příprava: 1 lžičku čajové směsi zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 5 minut. Poté sceďte a podle chuti oslaďte medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Konopí seté, Meduňka lékařská, Heřmánek květ

Konzistence: sypká

Obal: skleněný

Potraviny: s příchutí

Výrobce: Tomáš Mašín - Delibutus.cz, Tizianova 2, 400 03 Ústí nad Labem Česká republika, tel: +420774336252, http://www.delibutus.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?