Santé Korektor v tužce 01 Light 1 ks

Santé Korektor v tužce 01 Light 1 ks

  • Značka: Santé
  • Balení: 1 ks
  • Certifikáty: BDIH
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Krémový korektor v tužce v odstínu Light snadno zakryje nedokonalosti a zároveň o pokožku pečuje. Díky obsahu olejů a heřmánku drobné flíčky a stroupky po akné zamaskuje a zároveň urychlí regeneraci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Krémový korektor v tužce Santé v odstínu 01 Light snadno zakryje nedokonalosti a zároveň o pokožku pečuje. Díky obsahu olejů a zklidňujícího heřmánku jsou drobné flíčky a stroupky po akné perfektně zamaskovány a zároveň vyživeny a hydratovány. Nevznikají tak nevzhledné suché mapy od korektoru.

Korektor Santé je bohatý na výživný ricinový olej. Ten v kombinaci s bambuckým máslem, jojobovým olejem a včelím voskem postižené místo vyživí. O zklidnění a zmírnění začervenání se postarají výtažky z heřmánku. Korektor je díky své krémové konzistenci vhodný k zamaskování nedokonalostí pleti, kruhů pod očima i pigmentových skvrn.

Odstín 01 Light je nejsvětlejší z nabízených odstínů a je vhodný pro světlé typy pleti či pro použití během zimních měsíců.

Použití: Malé množství krémového korektoru naneste přímo z tužky na postižené místo a prsty lehce rozetřete. Korektor můžete nanášet i štětečkem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Chválím / 1. 12. 2011 22:52

Nejlepší korektor, jaký jsem zatím vyzkoušela. Hezky se nanáší i roztírá do ztracena a s barvou pleti splyne a zároveň zakryje nedokonalosti. Osvědčil se mi na občasné kruhy pod očima

Nespokojenost / Martina 29. 7. 2016 17:28

Bohužel nedoporučuji. Krémová konzistence je spíš mastnější a pro nás s mastnou problematickou pletí je tento korektor vyloženě nevhodný. Pokud nanesete na stroupek nebo vřídek, pořádně jej nezakryjete, k pleti prostě pořádně nepřilne, zato se vám budou "zakrytá" místa nehezky lesknout. Věřím, že na neplastické nedokonalosti typu žilky nebo kruhy pod očima je přípravek super, ale to na co je zde doporučen (flíčky, stroupky, akné) se nehodí. Bohužel půjde do kouta a nuž jej nepoužiji. :-/

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?