Naturfyt Koupel bylinková Jesenická, detoxikační 500 ml

Naturfyt Koupel bylinková Jesenická, detoxikační 500 ml

Detoxikační bylinková koupel podporuje očistu pokožky a vylučování škodlivých látek z ní. Je skvělým doplňkem při hubnoucí kúře, lymfatických masážích nebo jen po namáhavém fyzickém výkonu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Detoxikační bylinková koupel Jesenická Naturfyt podporuje očistu pokožky a vylučování škodlivých látek z ní. Spojení osvědčených bylinek působí přitozeně protizánětlivě a antioxidačně, eliminuje projevy alergií a urychluje regeneraci pokožky.

Kombinace výtažků ze světlíku, rooibosu a slézu chrání pokožku proti alergiím a vyrážkám. Koupel je skvělým regeneračním prostředkem například při redukčních dietách nebo po pravidelné fyzické zátěži. Zlepšuje přirozené regenerační schopnosti pokožky, urychluje hojení kůže a současně působí lehce protizánětlivě a podporuje očistné procesy pokožky. Detoxikační koupel je tak skvělým doplňkem při hubnoucí kúře, lymfatických masážích nebo jen po namáhavém fyzickém výkonu.

Použití: Do vany s vodou o teplotě 36-38 °C přilijte cca 100 mililitrů koupele a promíchejte. Pro dosažení nejlepších účinků ve vodě relaxujte alespoň 20 minut.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Křemelina

Křemelina je přírodním zdrojem křemíku, který je důležitý pro správnou činnost celého těla. Navíc, tělo celkově očišťuje, obzvlášť žaludek a střeva, a pomáhá při nedostatku energie či oslabené imunitě.