Nobilis Tilia Koupelový olej imunita 200 ml

Nobilis Tilia Koupelový olej imunita 200 ml

  • Bez DPH 272 Kč

Koupelový olej Imunita pečuje o pokožku těla díky výživnému složení na bázi rostlinných olejů a výtažků. Pokožku účinně myje a také chrání před podrážděním, navíc posiluje přirozenou obranyschopnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Koupelový olej Imunita Nobilis Tilia pečuje o pokožku celého těla díky jemnému výživnému složení na bázi rostlinných olejů a výtažků. Ty pokožku nejenom účinně myjí, ale také chrání před podrážděním a posilují její přirozenou obranyschopnost. Pleť je zklidněna a zároveň ochráněna před vznikem drobných zánětů díky obsahu antibakteriálních výtažků.

Základ koupelového oleje tvoří sójový olej, který při kontaktu s vodou tvoří jemnou mycí emulzi. Ta spolehlivě a šerně odstraní nečistoty, pot i přebytečný kožní maz, aniž by pokožku zbytečně vysušovala či dokonce dráždila. Navíc je sójový olej bohatý na množství vitaminů a nenasycených mastných kyselin, které o pokožku pečují, vyživují ji a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.

Sójový olej v kombinaci s antibakteriálními oleji z citrusových plodů, skořice a kajeputu pokožku lehce dezinfikují, zatímco olej z pelargonie přináší zklidnění a úlevu od případného podráždění. Díky koupelovému oleji je pokožka zklidněna, zjemněna a ochráněna před negativním působením vnějších vlivů.

Péče a očista v jednom

Koupelový olej Nobilis Tilia je produktem s dvěma funkcemi v jednom výrobku. V jednom kroku účinně, avšak zároveň maximálně šetrně odstraní veškeré nečistoty z povrchu pokožky a zároveň pomáhá uchovat vlhkost v jejích hlubších vrstvách. Díky tomu bude vaše pokožka ihned po koupeli dokonale jemná a hydratovaná a nehrozí její vysušení či podráždění.

Jemná vůně

Z různých vonných variant si jistě vyberete tu pravou podle aktuální nálady. Vůně Imunita je lehce svěží, obsahuje éterické plody z kajeputu, skořice a citrusů, které mají příznivý vliv na vaši obranyschopnost. Citrusové plody a skořice podporují prokrvení tkání a spolu s kajeputem jsou přirozeně antiseptické, a tím i chrání proti množení mikroorganismů.

Dokonale jemná pokožka

Díky tomuto koupelovému oleji tak bude vaše pokožka nejen hedvábně jemná, ale i na dlouhou dobu provoněná. Koupelový olej je výbornou variantou pro ty z vás, kdo nesnesou běžné sprchové gely a koupelové pěny je příliš vysušují. Koupelový olej Nobilis Tilia nenarušuje přirozenou hydrolipidovou bariéru kůže a brání úniku hydratace z jejího povrchu.

Relaxační koupel

Základem tohoto koupelového oleje je sojový olej, který je vhodný pro všechny typy pokožky, včetně suché či citlivé. Sojový olej má intenzivní zvláčňující schopnosti, vypíná pokožku a brání jejímu vysušení. Směs éterických olejů pak působí na všechny vaše smysly a promění každodenní koupel v nevšední relaxační zážitek, po kterém se budete cítit jako znovuzrození.

Použití: 1-2 polévkové lžíce oleje nalijte přímo do horké vody. V lázni relaxujte alespoň 10 minut.

Tip: Díky výživnému složení již nemusíte po koupeli aplikovat tělové mléko.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?