Sportique Krém na ruce a nehty Med 75 ml

Hand Cream Raw Honey

Sportique Krém na ruce a nehty Med 75 ml

Hand Cream Raw Honey

  • Bez DPH 164 Kč

Krém na ruce a nehty Sportique s jemnou vůní medu intenzivně pečuje o namáhanou pokožku rukou, bohatě ji vyživuje, zjemňuje a zároveň má lehkou snadno vstřebatelnou konzistenci. Hutný krém s bambuckým máslem a olivovým a mandlovým olejem suchou pleť aktivně zjemňují, chrání ji před praskáním i vznikem záděr a jiných drobných zánětů.

Krém provoní pokožku rukou sladkou vůní medu, zatímco o ni pečuje a chrání před dehydratací. Kombinace bambuckého másla s olivovým a mandlovým olejem dodává potřebné živiny, pokožku zjemňuje, zvláčňuje a zanechává ji zdravou. Namáhaná pleť nemá tendence praskat a loupat se, ani nevznikají záděry a drobné prasklinky.

Pleť je navíc ochráněna před vznikem zánětů a podráždění. O to se starají esenciální oleje z lékořice, rozmarýnu, citrusových plodů a také neemu. Působí antibakteriálně, podporují regeneraci pokožky a chrání ji před podrážděním. Krém intenzivně pečuje o pokožku rukou i o samotné nehty, vyživuje je a podporuje zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Malé množství krému nechte rozpustit v dlaních a vmasírujte do pokožky rukou. Používejte podle potřeby nejlépe každý den.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?