Lavera Krém opalovací sensitiv SPF 30, Sun Sensitive 75 ml

Lavera Krém opalovací sensitiv SPF 30, Sun Sensitive 75 ml

Opalovací krém Lavera Sun Sensitive SPF 30 spolehlivě ochrání i tu nejcitlivější pokožku před nepříznivým vlivem slunečního záření a zároveň o ni pečuje a chrání ji díky obsahu výživných olejů. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Opalovací krém Lavera Sun Sensitive SPF 30 spolehlivě ochrání i tu nejcitlivější pokožku před nepříznivým vlivem slunečního záření a zároveň o ni pečuje a chrání ji díky obsahu výživných olejů. Mléko je natolik účinné díky obsahu minerálních filtrů.

Opalovací mléko Lavera chrání pleť přirozenou cestou díky obsahu minerálních UV filtrů, které na povrchu pokožky vytvoří lehký ochranný film. Ten spolehlivě odráží sluneční paprsky, a brání tak podráždění či dokonce spálení pleti, aniž by do pokožky pronikaly škodlivé látky.

Mléko nejen chrání pokožku před spálením, ale také ji vyživuje a zjemňuje díky obsahu výživných olejů a bambuckého másla. Výtažky z pupalky se postarají o zklidnění a regeneraci pleti a zmírní případné podráždění pleti. Opalovací mléko Lavera Sun Sensitive SPF 30 ochrání před nepříznivým působením slunečních paprsků i tu nejcitlivější pokožku a zároveň pleť zjemňuje.

Použití: Mléko naneste rovnoměrně na pokožku celého těla před pobytem na slunci. Pokud se koupete ve vodě, aplikaci krému opakujte po 2 hodinách.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?