Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Hloubková hygiena kůže Litokomplex 10 g

Hloubková hygiena kůže Litokomplex 10 g

Litokomplex je zcela inovativní univerzální produkt pro čištění pleti, který proniká do hloubky pórů a celkově uzdravuje pokožku. Je ideální pro každodenní mytí všech typů pleti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Litokomplex Hloubková hygiena kůže je zcela inovativní univerzální produkt pro čištění pleti, který proniká do hloubky pórů a celkově uzdravuje strukturu pokožky. Je ideálním prostředkem pro každodenní umývání a hloubkové čištění všech typů pleti. Obsahuje vyváženou směs přírodních minerálů a prášků, které nedráždí pokožku a čistí ji maximálně v souladu s její přirozenou detoxikací. Prášek je zcela bez obsahu konzervačních látek, parfemace či dalších syntetických složek.

Litokomplex účinně očišťuje kůži od prachu, dekorativní kosmetiky, přebytečné mastnoty i zrohovatělých buněk. Napomáhá odstranění akné, černých teček, zužuje póry, normalizuje mastnou pokožku a matuje. Současně podporuje regeneraci sušších typů pleti.

Litokomplex napomáhá obnovit proces přirozené regenerace pokožky a odstraňování odumřelých kožních buněk, jež jsou častou příčinou vzniku pupínků či suchých míst. Zároveň dodává pokožce potřebné minerály a optimalizuje tvorbu kolagenu pro dokonale pružnou a hebkou pleť. Napomáhá vyhlazení jemných vrásek a zpevňuje kontury obličeje. Díky hloubkovému čištění pleti zároveň zesiluje působení dalších pleťových masek, sér a krémů.

Použití: Zvlhčete Litokomplex vodou do získání mokrého písku a naneste ho na mokrou kůži. Doba působení: Pro pokožku obličeje: 30-60 vteřin 2-3x týdně. Pro mytí: 10-15 vteřin každodenně, ráno a/nebo večer. Pro pokožku těla: 10-15 minut jednou týdně. Pro pokožku hlavy: 15-20 minut jednou týdně. Nakonec smyjte teplou vodou.

Upozornění: V průběhu procedury můžete pociťovat lehké štípání kůže, způsobené přítomností solí. V případě, že přípravek vnikne do očí, vypláchněte je čistou vodou.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?