BIOglide Lubrikační gel, natural 40 ml

BIOglide Lubrikační gel, natural 40 ml

  • Bez DPH 107 Kč

100% přírodní lubrikační gel BIOglide je velmi kvalitní lékárenský produkt, který zajišťuje excelentní lubrikaci při milostných hrátkách. Rostlinný glycerin garantuje optimální klouzavost, a eliminuje tak nepříjemné pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice. Lubrikační efekt vydrží velmi dlouho a není potřeba gel nanášet během milování opakovaně. Gel je kompatibilní s kondomy a je ideální k použití v kombinaci s různými erotickými hračkami. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku a sliznici. Vzhledem k tomu, že je bez vůně, nepůsobí při milování nijak rušivě a naopak zkvalitňuje milostný prožitek. Je vhodný také pro orální a anální sex. Kromě dlouhotrvajících lubrikačních vlastností gel navíc obnovuje přirozené pH, takže je mimořádně přátelský k pokožce i sliznici. Zajišťuje pokožce hydrataci a dlouhodobě ji zvlhčuje.

Lubrikační gel neobsahuje parabeny, oleje, silikony ani látky na bázi ropy. Je 100% bez syntetických barviv a umělých konzervantů. Je rozpustný ve vodě, nelepí a nezanechává skvrny, jde snadno smýt.

Používejte gel zejména při problémech s vaginální suchostí, v kombinaci s erotickými pomůckami a také vždy při análním sexu. Zaručí vyšší komfort při milování a kvalitnější intimní prožitky obou partnerů.

Použití: Vytlačte přiměřené množství gelu z tuby a naneste na kondom nebo erotickou pomůcku, případně rovnou na pokožku intimních partií.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?