La Clarée Maska peelingová ošetřující, oliv' 100 ml

La Clarée Maska peelingová ošetřující, oliv' 100 ml

Šetrná peelingová maska na obličej detoxikuje a odstraňuje odumřelé buňky. Pokožka je regenerována, čistá a svěží.certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIOvhodné pro: jemný peeling obličejekonzistence: hutná krémová s částečkamibarva: bílábalení: skleněný obalpoužití: Naneste na celý obličej 1-2krát týdně, nechte 10 min působit, lehce vmasírujte a opláchněte.složení: * výtažek z listů olivovníku (15%

Šetrná peelingová maska na obličej detoxikuje a odstraňuje odumřelé buňky. Pokožka je regenerována, čistá a svěží.

certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIO
vhodné pro: jemný peeling obličeje
konzistence: hutná krémová s částečkami
barva: bílá
balení: skleněný obal

použití: Naneste na celý obličej 1-2krát týdně, nechte 10 min působit, lehce vmasírujte a opláchněte.
složení:
* výtažek z listů olivovníku (15%) - antiradikál
* výtažek z máty peprné (8%)
* šťáva z aloe vera (1,5%) - hydratace
* olej z jader meruněk, lísk.ořechů a mandlí (1,5%)
* výtažek z okurky (1,5%)
* esenciální oleje - citrusový, palmarosa, cedrový - antiseptikum
* zelený čaj a protěž alpská (1%) - antioxidant
* bambucké máslo (1%)

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Ve Francii se na podzim roku 2006 čtveřice mladých lidí - Laurent Baussan (syn zakladatele značky L'Occitane), Laetitia Olive, Flavien Chaussegros a Mario Pontarollo - z departementu Haute-Provence (Horní Provensálsko) v jihovýchodní Francii rozhodla vyrábět kosmetické produkty šetrné k životnímu prostředí, účinné, přijatelné pro spotřebitele v rámci zdravého životního stylu a založené na poctivé ruční výrobě z místních zdrojů. Společně proto vytvořili značku La Clarée, dnes patřící mezi tři nejoblíbenější biokosmetické značky ve Francii a známou i v dalších dvaceti čtyřech zemích světa. Název "La Clarée" je převzat od stejnojmenné řeky, pramenící v oblasti francouzských Alp, v horském jezírku poblíž švýcarských a italských hranic v nadmořské výšce 2400 m n. m. Území je chráněno v rámci evropského programu Natura 2000. Poskytuje velkolepou přírodní scenérii, volně žijící živočichy i rostliny. Filozofie značky je odvozena od krásy a čistoty této řeky a údolí Vallée de la Clarée, jímž protéká.
Kosmetika La Clarée je vhodná pro všechny typy pleti a její účinky ocení i lidé, kteří mají velmi citlivou pleť trpící na alergie. Všechny produkty jsou certifikovány organizacemi ECOCERT a CHARTE COSMEBIO. Tato společnost se rozhodla udělat ale ještě větší krok blíže k přírodě a např. podíl složek z ekologického zemědělství v produktech činí 30%, což je 3krát více než vyžaduje certifikace ! První řada značky La Clarée Oliv' funguje na bázi komplexu 4 hlavních přírodních ingrediencí: výtažků z listů olivovníku, šťáv z aloe vera, výtažků z kvítků alpské protěže a ze zeleného čaje. Tyto látky mají díky vysokému obsahu antioxidantů, minerálních látek, vitaminů, aminokyselin a enzymů velmi příznivé účinky. Kosmetika La Clarée je proto vhodná pro každý typ pleti a její účinky ocení i lidé, kteří mají velmi citlivou pleť trpící na alergie. Kosmetika pomáhá zpomalovat stárnutí, hydratuje pleť, zvyšuje její přirozenou obranyschopnost vůči nepříznivým vnějším vlivům a to vše v souladu s přírodou - díky tomu ji mohou užívat ženy, muži i děti.

kontakt na výrobce:
Z.A.
Les Bastides Blanches
04220 Sainte Tulle
France
www.laclaree.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: Z.A. , Les Bastides Blanches , 04220 Sainte Tulle Francie, www.laclaree.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?