Gaia Cup Menstruační kalíšek L 1 ks

Gaia Cup Menstruační kalíšek L 1 ks

  • Značka: Gaia Cup
  • Balení: 1 ks
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 463 Kč

Větší menstruační kalíšek Gaia Cup je vhodný pro všechny ženy starší 25 let i pro ty, které již rodily. Představuje velmi pohodlnou alternativu vložek či tamponů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Větší menstruační kalíšek Gaia Cup L je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám pro ženy nad 25 let věku a také pro ženy, které již rodily přirozenou cestou. Kalíšek je vyroben z měkkého lékařského silikonu, který je pohodlný, ale zároveň vás spolehlivě ochrání. Silikon je nejenom pohodlný, ale také ušetří vaši peněženku ale i životní prostředí. Při správném používání vám totiž kalíšek vydrží sloužit až 10 let.

Kalíšek je vyroben z měkkého lékařského silikonu, který se snadno zavádí, dobře přilehne k pochvě a spolehlivě ochrání před protečením krve i při aktivním pohybu. Navíc, antibakteriální silikon brání přemnožení bakterií v pochvě a brání tak vzniku mykóz či jiných gynekologických problémů.

Větší velikost L je určena pro ženy nad 25 let věku, pro ty, které rodily přirozenou cestou a také pro ty se silnou menstruací. Kalíšek pojme až 30 mililitrů tekutiny, má průměr 46 milimetrů a délku včetně stopky 69 milimetrů. Až se naučíte s kalíškem spolehlivě manipulovat, lze pro dosažení maximálního pohodlí zkrátit či úplně odstřihnout.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjměte a vyprázdněte po zhruba 4-5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lékařský silikon

Obal: látkový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, tel: +420 511 119 820, www.tierraverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?