MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Gaia Cup Menstruační kalíšek L 1 ks

Gaia Cup Menstruační kalíšek L 1 ks

Značka: Gaia Cup
Balení:
560
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Větší menstruační kalíšek L je vhodný pro všechny ženy starší 25 let i pro ty, které již rodily. Představuje velmi pohodlnou alternativu vložek či tamponů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Větší menstruační kalíšek Gaia Cup L je vhodnou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám pro ženy nad 25 let věku a také pro ženy, které již rodily přirozenou cestou. Kalíšek je vyroben z měkkého lékařského silikonu, který je pohodlný, ale zároveň vás spolehlivě ochrání. Při správném používání vám kalíšek vydrží až 10 let.

Kalíšek je vyroben z měkkého lékařského silikonu, který se snadno zavádí, dobře přilehne k pochvě a spolehlivě ochrání před protečením krve i při aktivním pohybu. Navíc, antibakteriální silikon brání přemnožení bakterií v pochvě a následnému vzniku mykóz či jiných gynekologických problémů.

Větší velikost L je určena pro ženy nad 25 let věku, pro ty, které rodily přirozenou cestou a také pro ty se silnou menstruací. Kalíšek pojme až 30 mililitrů tekutiny, má průměr 46 milimetrů a délku včetně stopky 69 milimetrů. Až se naučíte s kalíškem spolehlivě manipulovat, lze pro dosažení maximálního pohodlí zkrátit či úplně odstřihnout.

Značka GAIA CUP od české firmy Tierra Verde vyrábí menstruační kalíšky z lékařského silikonu. Vybírat můžete ze dvou velikostí. V jejich nabídce naleznete také látkové vložky.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjměte a vyprázdněte po zhruba 4-5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou. Stopka neslouží k vyjímání kalíšku, v takovém případě by mohlo dojít k jejímu přetržení. Kalíšek vyjímáme uchopením za dno.

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a , 61700, Brno, Česká republika , tel: +420 511 119 820

Z blogu (4)

Intimní potřeby bez chemie

Jak správně vybrat menstruační kalíšek

Menstruační kalíšky: V čem vězí jejich oblíbenost?

TIERRA VERDE: Cesta za čistou planetou

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: