Weleda Měsíčková tinktura 100 ml

Weleda Měsíčková tinktura 100 ml

Měsíčková tinktura je vhodná k ošetření a dezinfekci drobných poranění a oděrků. Díky obsahu výtažků z měsíčku lékařského a alkoholu má výborné dezinfekční, zklidňující a regenerační účinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Měsíčková tinktura Weleda je obzvláště vhodná k ošetření a dezinfekci drobných poranění a oděrek. Díky výtažku z měsíčku lékařského a alkoholu má tinktura výborné dezinfekční, zklidňující a regenerační účinky.

Měsíček lékařský je již po staletí používán pro své hojivé a protizánětlivé účinky. Kromě urychlení hojení drobných ranek je měsíčková tinktura vhodná k ošetření popálenin, špatně a dlouho se hojících jizev, kožních zánětů nebo křečových žil a je výborná i jako lokální péče proti akné.

Obklady z měsíčkové tinktury jsou vhodné jako okamžitá dezinfekce při poranění v domácnosti i na zahradě, ale i jako dlouhodobá léčba kožních onemocnění či zánětů.

Praktický pomocník

Měsíčková tinktura je univerzální přípravek s všestranným využitím, který se vám bude hodit doma i na cestách. Je vhodný pro všechny, kdo dbají na kvalitu a preferují čisté přírodní ingredience, které nezatěžují tělo ani životní prostředí. V této měsíčkové tinktuře tak najdete pouze kombinaci vody, alkoholu a extraktu z měsíčku lékařského, který je používán v tradičním léčitelství již po staletí díky svým výjimečným schopnostem.

Rychlé zklidnění

Měsíček lékařský je drobná rostlina, jejíž výtažek má významné zklidňující účinky na mnoho forem podráždění či poškození pokožky. Extrakt z měsíčku dokáže ihned zklidnit podrážděnou pokožku, zmírňuje zarudnutí, pálení či nepříjemné svědění. Zároveň také podporuje přirozenou regenerační schopnost pokožky, čímž urychluje hojení a zacelování drobných poranění.

Dezinfekce a hojení

Měsíčková tinktura Weleda vás tak zachrání v mnoha situacích. Při drobných oděrkách a poraněních je skvělou první pomocí, díky obsahu alkoholu totiž ránu šetrně dezinfikuje a ošetří. Pro hojivé účinky měsíčku je tinktura vhodná také při popálení pokožky, poštípání hmyzem a pomáhá i při mnoha kožních onemocněních a zánětech.

Použití: Zředěnou tinkturu nanášejte podle potřeby na postižená místa několikrát denně. 1 polévkovou lžící tinktury smíchejte s 250 mililitry převařené vody a přikládejte na poraněnou pokožku.

Užití: vnější

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?