Everyday Minerals Minerální fixační pudr Kaolin Powder Sunlight 4,8 g

Everyday Minerals Minerální fixační pudr Kaolin Powder Sunlight 4,8 g

Matující pudr Kaolin Powder Sunlight je navržen s nádechem žlutého tónu ke krytí zarudnutí a nepravidelné pigmentace pleti.Jeho textura je hedvábná a mimořádně hladká. Vytvoří na pleti matný a hladký povrch. Tento fixační pudr obsahuje kaolín, který absorbuje přebytečnou mastnotu, zamezuje vzniku nežádoucího lesku a vytváří dlouhotrvající ochranný filtr.Vhodný pro mastnější typ pleti. V praktické

Matující pudr Kaolin Powder Sunlight je navržen s nádechem žlutého tónu ke krytí zarudnutí a nepravidelné pigmentace pleti.

Jeho textura je hedvábná a mimořádně hladká. Vytvoří na pleti matný a hladký povrch. Tento fixační pudr obsahuje kaolín, který absorbuje přebytečnou mastnotu, zamezuje vzniku nežádoucího lesku a vytváří dlouhotrvající ochranný filtr.

Vhodný pro mastnější typ pleti. V praktické dóze se sítkem a systémem zabraňujícím rozsypání.

Kaolin (CI 77004), Mica (CI 77019), Lauroyl Lysine. Může obsahovat: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

Tip: dokonalého vzhledu dosáhnete pomocí štětce Long Handled Kabuki.

Upozornění: Ačkoliv se snažíme znázorňovat jednotlivé odstíny dle skutečnosti, může se barva, kterou vidíte na obrazovce, mírně lišit od skutečného stavu v závislosti na typu monitoru vašeho počítače.

webové strány značky:
www.everyday-minerals.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Barva: neutrální

Výrobce: Everyday Minerals, P.O. Box 42349, 78704 Austin, Texas Spojené Státy Americké, www.everydayminerals.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?