Lavera Mléko opalovací SPF 15, proti stárnutí, Sun Sensitive 30 ml

Lavera Mléko opalovací SPF 15, proti stárnutí, Sun Sensitive 30 ml

Opalovací mléko Lavera Sun Sensitive SPF 15 spolehlivě chrání pokožku obličeje díky obsahu minerálního UV filtru. Ten pleť ochrání před spálením a podrážděním

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Opalovací mléko Lavera Sun Sensitive SPF 15 spolehlivě chrání pokožku obličeje díky obsahu minerálního UV filtru. Ten pleť ochrání před spálením a podrážděním, aniž by do ní pronikaly škodlivé látky. Mléko je velmi jemné k pokožce obličeje, vyživuje ji a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy, a tím pádem i před známkami stárnutí.

Opalovací mléko chrání jemnou pleť obličeje před spálením a začervenáním díky obsahu minerálních pigmentů. Ty na pokožce vytvoří lehký ochranný film, který spolehlivě odráží sluneční paprsky. Mléko zároveň o pokožku pečuje díky obsahu výživných olejů a extraktů. Gel z Aloe vera dodává pleti tolik potřebnou hydrataci a zároveň zklidňuje případné začervenání a podráždění.

O vydatnou péči se postará výtažek z rakytníku a růžová voda v kombinaci se zjemňujícím mandlovým olejem, bambuckým máslem a dalšími výživnými pěstícími látkami. Díky tomuto bohatému složení je pokožka obličeje nejen že ochráněna před nepříznivým vlivem slunečních paprsků, ale je také vyživena, zjemněna a posílena.

Použití: Malé množství mléka naneste ráno na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Díky lehkému složení je opalovací mléko vhodné i pod make-up. Stačí nanést malé množství mléka a nechat několik minut vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?