Kadalys MUSALIFT BIO Liftingový denní krém na viditelné vrásky 50 ml

Kadalys MUSALIFT BIO Liftingový denní krém na viditelné vrásky 50 ml

Kadalys MUSALIFT BIO Liftingový denní krém na viditelné vrásky 50 ml

1943
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás
Praha, OC DBK > 2 ks

Pleťový krém pro denní použití je vhodný pro pokožku s již viditelnými vráskami. Má liftingové a hydratační účinky. Obsahuje bioaktivní látky ze žlutého banánu, kyselinu hyaluronovou a arganový protein. 

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

MUSALIFT BIO Liftingový denní krém na viditelné vrásky od značky Kadalys s bio-aktivními látkami ze žlutého banánu zpevňuje a sjednocuje tón pleti. Tato liftingová péče nabízí sametovou texturu a zajišťuje osmihodinovou hydrataci*. Kombinuje ochranné vlastnosti se zpevňujícími a posilujícími účinnými látkami.

Denní krém s extraktem ze žlutého banánu poskytuje okamžitý viditelný účinek zpevnění pokožky a redukci viditelných znaků stárnutí, jakými jsou jemné či výraznější vrásky a tmavé pigmentové skvrny.

Krém obsahuje bioaktivní látky žlutého banánu, kyselinu hyaluronovou, PCA hořčík a arganový protein.

100 % ingrediencí je přírodního původu
23 % ingrediencí bylo získáno z plodin pěstovaných na bio farmách
 
Výsledky:
100% jemnější pleť
95% hladší, pevnější a jasnější pleť
90% vypnutá pleť
80% minimálně viditelné vrásky

*) Měřeno korneometrem na 10 dobrovolnících.

Denní krém Musalift získal cenu za nejlepší bio produkt dle magazínu Bio a la Lune. 
 
Získal zlatou cenu v kategorii “skin care” na Indies Forum organizovaným magazínem Cosmetiquemag. 
 

AKTIVNÍ INGREDIENCE

BIO-AKTIVNÍ LÁTKY ZE ŽLUTÉHO BANÁNU
Bio-aktivní látky žlutého banánu mají vysoký obsah fytosterolů, polyfenolů, vitamínu E a jsou složené z více než 95 % Omega-3,6 a 9 mastných kyselin, které poskytují jedinečné regenerační a zpevňující vlastnosti. Pomáhají pleti bojovat se známkami stárnutí (jemné linky, vrásky a ztráta pevnosti) zároveň působí na nedokonalosti zralé pokožky (pigmentové skvrny).

 

Použití: Naneste ráno na vyčištěnou pleť obličeje a krku rukama. Vyhněte se okolí očí. Vetřete do pokožky ve směru od krku k čelu střídavě pomocí obou rukou.

„PRVNÍ EKOLOGICKY UVĚDOMĚLÁ ZNAČKA & GLOBÁLNÍ LEADER V BANÁNOVÉ VĚDĚ“. Tak by se dala charakterizovat francouzská značka Kadalys založená v roce 2012.  Jednotlivé složky této kosmetiky pochází z ekologického zemědělství jako vedlejší produkty generované banánovým průmyslem a jsou zpracovávané a vyráběné přímo v srdci Kadalys. Názvy řad KADALYS jsou inspirovány botanickými názvy různých odrůdy banánů, tedy „MUSA“.
Prostřednictvím Musathérapy® jsou rituály krásy inspirovány banánovými vlastnostmi, které zvýrazňují všechny typy pleti a krásy.

Produkty Kadalys jsou certifikované jako přírodní a organické dle požadavků ECOCERT A COSMEBIO. Spolupracují s ONE VOICE v boji proti násilí, za základní práva a dobré životní podmínky zvířat. Potvrzují, že výrobky Kadalys jsou veganské (bez přísad živočišného původu). Všichni pěstitelé banánů na Martiniku jsou akcionáři společnosti KADALYS pro „fair trade“ a odpovědnou francouzskou produkci. Obaly jsou označené FSC, ekologicky navržené,
recyklovatelné a jsou z udržitelně vedených lesů.

Produktové řady: KADALYS Musalift

Typ pleti: anti age, zralá pleť

Výrobce: Kadalys, 13 Rue Titon , 75011, Paris, Francie

Podrobné složení produktu

Konzistence: krémová

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu1

KADALYS: Udržitelná banánová věda aneb neobyčejná péče o pleť

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: krémová

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Produktová řada KADALYS Musalift

Nenašli jste to pravé? Co tohle?