Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Lunette Mycí gel 150 ml

Lunette Mycí gel 150 ml

Značka: Lunette
Balení:
291
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Mycí gel s vyváženým pH, bez umělých barviv a konzervantů je speciálně určený pro čištění a dezinfekci menstruačního kalíšku.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Mycí gel Lunette je speciálně navržen pro čištění a dezinfekci menstruačního kalíšku. Má mimořádně jemné složení, navíc obsahuje kombinaci antibakteriálních éterických olejů, které zlepšují jeho čisticí účinky. Neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervanty a má vyrovnané pH. Je vhodný i pro vegany.

Mycí gel je určený pro mytí vašeho menstruačního kalíšku. Jeho pravidelné mytí a dezinfekce jsou velice důležité, aby nedocházelo ke vzniku zánětů či jiných zdravotních problémů. Mycí gel je na rozdíl od klasického mýdla mnohem jemnější, nepoškozuje silikonový kalíšek a ani nezpůsobuje podráždění intimních partií. Složení je navíc obohaceno o citronový a eukalyptový olej, které působí přirozeně antibakteriálně a antimykoticky.

Značka Lunette nabízí menstruační kalíšky, které jsou hypoalergenní a vydrží až 10 let. Jsou dostupné ve dvou velikostech. V nabídce najdete také mycí gel.

Upozornění: Gel není vhodný pro mytí intimních partií.

Výrobce: Lunette, Kopsamontie 138 , 35540, Juupajoki, Finsko , tel: +358 50 3554 064

Z blogu (1)

Intimní potřeby bez chemie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: