Auroville Mýdlo divoká růže, Bon Auroville 50 g

Auroville Mýdlo divoká růže, Bon Auroville 50 g

Přírodní mýdlo s výtažkem z divoké růže něžně čistí a pečuje i o tu nejchoulostivější pleť. Bylinné extrakty, kvalitní za studena lisované oleje, gel z aloe vera a bambucké máslo tvoří tu pravou kombinaci pro citlivou, suchou a stárnoucí pleť. Přírodní aroma z růže napomáhá při odstraňování stresu, harmonizuje a působí mírně afrodiziakálně.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní mýdlo s výtažkem z divoké růže něžně čistí a pečuje i o tu nejchoulostivější pleť. Bylinné extrakty, kvalitní za studena lisované oleje, gel z aloe vera a bambucké máslo tvoří tu pravou kombinaci pro citlivou, suchou a stárnoucí pokožku. Přírodní aroma z růže pomáhá při odstraňování stresu, harmonizuje a působí mírně afrodiziakálně.

Ručně vyráběné mýdlo Bon Auroville obsahuje jen ty nejkvalitnější panenské oleje - kukuřičný, kokosový, ricinový, jojobový a olivový. Ty jsou bohatými zdroji nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitaminů A E. Tyto účinné látky pleť regenerují, působí protizánětlivě a jako prevence proti stárnutí pleti. Gel z aloe vera přináší úlevu dehydratované pokožce a odstraňuje pocity pnutí.

Esence z divoké růže uklidňuje podráždění, navrací pleti mladistvý vzhled, ale také zabraňuje tvorbě popraskaných žilek a zmírňuje ty již vzniklé. Olejový extrakt z heřmánku má regenerační, protizánětlivý a dezinfekční účinek. Jeho vůně uklidňuje mysl a napomáhá ke klidnému spánku.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku těla i obličeje, namydlete a smyjte.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kukuřičný olej lisovaný za studena, Kokosový olej lisovaný za studena, Ricinový olej lisovaný za studena, Nimbový olej lisovaný za studena, Olivový olej lisovaný za studena, Organické činidlo, Voda, Aloe gel, Olej z pšeničných klíčků, Bambucké máslo, Rostlinný olejový extrakt z brahmi, heřmánku a růžových lístků, Rostlinná esence z divoké růže

Možné alergeny: Rostlinná esence z divoké růže

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Přebal: látkový

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, suchá pleť

Vůně - druh: růže

Výrobce: New Creation Field, International Township, 605101 Auroville Indie, www.bon-auroville.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: