Victor Phillippe Mýdlo pro intimní hygienu Propolis 250 ml

Victor Phillippe Mýdlo pro intimní hygienu Propolis 250 ml

Fotka je ilustrační, změna obalu. Jemně čistí a respektuje přirozenou rovnováhu nejjemnějších částí našeho těla. Harmonie složek zaručuje dlouhodobou svěžest, účinnost a přirozenou očistu. Propolis je léčivá látka, používaná od časů egyptských faraónů. Za posledních 10 let začal

Fotka je ilustrační, změna obalu.

Jemně čistí a respektuje přirozenou rovnováhu nejjemnějších částí našeho těla. Harmonie složek zaručuje dlouhodobou svěžest, účinnost a přirozenou očistu. Propolis je léčivá látka, používaná od časů egyptských faraónů. Za posledních 10 let začali odborníci, ale i laická veřejnost, stále více používat propolis na léčení různých onemocnění. Propolis je přírodní lepkavá hmota příjemné aromatické vůně, zeleno- žluté až tmavěhnědé barvy. Suroviny na tvorbu propolisu včely sbírají na různých rostlinách (jehličnany, topol, bříza, olše a jiné) vylučujících potřebné látky, a ty dále obohacují výtažky svých žláz. Propolis slouží včelám na tmelení otvorů a dezinfekci prostoru. V posledních letech věnovali biochemici a farmaceuti složení propolisu velikou pozornost. Analýza ukázala, že propolis obsahuje v průměru asi 14,5% mechanických příměsí, 11% pylu, 17% včelího vosku, 6% rostlinných vosků, 10,5% tříslovin, 41,5% živice, dále v něm byla zjištěna přítomnost železa, mědi, vápníku, hořčíku, zinku, chrómu, manganu,křemíku a mnoho dalších prvků. Léčivé působení propolisu na náš organizmus je velmi pestré. Jednoznačně prokázány účinky jsou: antibakteriální a bakteriostatické, anestetické, stimulační, antitoxické, antivirové, antimykotické, protizánětlivé, dermatoplastické. Tlumí účinek škodlivého záření na organizmus.

certifikáty: BIO ECO COSMESI
vhodné pro: mytí intimních partií
konzistence: tekutá
barva: žlutá
balení: plastový obal

použití: Malé množství mýdla aplikujte na navlhčenou pokožku v citlivých partiích, jemně rozmasírujte a důkladně opláchněte vlažnou vodou.
složení: Aqua, Cocoamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Propolis, Glycerin, Sodium Oleoamphoacetate, Lonicera Japomica Flower Extract, Lonicera Caprifolium Flower Extract, Lelaleuca Alternifolia, Linalool, Benzoic Acid, Sodium Dehydroacetate

země původu značky: Itálie
charakteristika značky: Italská značka Victor Philippe vznikla koncem 70. let, aby šířila na trhu produkty založené na léčebnývh účincích propolisu. Jejím sídlem se stal zámek ze 17. století v oblasti známé včelařstvím. Již o několik let později přišla společnost na trh s kompletní řadou produktů založených na propolisu, což jí přineslo opravdový věhlas. Pravá revoluce ve společnosti nastala začátkem 90.let, kdy se objevil nový zázrak přírody - Aloe vera. V té době byla Aloe vera téměř neznámou rostlinou a Victor Philippe si ji nechal dovážet z Barbadosu. Později, když trh zaplavily nepříliš kvalitní produkty pochybných značek s nnepřiměřeně vysokou cenou, uzavřela společnost smlouvu s hlavním brazilským producentem vysoce kvalitní Aloe vera. S rozšiřující se základnou zákazníků došlo k přeorganizování struktury společnosti a jejímu přesídlení a povědomí o kvalitě produktů se rozšířilo daleko za hranice Itálie. V našem sortimentu naleznete Aloe vera šťávy, produkty z propolisu a depilační pomůcky Depilette. Některé produkty obdržely certifikát Bio Eco Cosmesi.

kontakt na výrobce:
Victor Philippe S.r.l
Via del lavoro, 30
I - 20060, Pozzo d'Adda
Italia
www.victorphilippe.it

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Victor Philippe S.r.l, Via del lavoro, 30, I - 20060 Pozzo d'Adda Itálie, www.victorphilippe.it

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?