Nobilis Tilia Mykosan 50 ml

Nobilis Tilia Mykosan 50 ml

  • Bez DPH 202 Kč

Antimikrobiální gel Mykosan obsahuje směs éterických olejů s antimykotickými účinky, které pomáhají při plísňových onemocněních na pokožce a působí také účinně jako prevence proti těmto chorobám.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Antimikrobiální gel Mykosan Nobilis Tilia obsahuje směs éterických olejů s antimykotickými účinky, které pomáhají při plísňových onemocněních na pokožce a působí také účinně jako prevence proti těmto chorobám.

Přírodní esenciální oleje z tymiánu a oregana pomáhájí redukovat množství škodlivých virů, bakterií a parazitů. Zároveň působí silným antioxidačním účinkem, takže příznivě ovlivňuje rychlost hojení narušené pokožky a navrácení jejího přirozeně zdravého vzhledu. 

Extrakty z hřebíčku a citronové trávy mají dezinfekční, antimykotické a protizánětlivé účinky. Harmonizují mikrobiální prostředí na pokožce a pomáhají preventivně působit proti kožním onemocněním. Zároveň gel příjemně provoní kořenitě bylinnou vůní. 

Tea tree olej se získává z listů stromu kajepustu střídavolistého, který roste v Austrálii. Tento olej je známý pro své skvělé kosmetické vlastnosti. Má silné dezinfekční a antibakteriální účinky. Často se přidává do přírodních dezinfekčních gelů na ruce. I tento přípravek tak můžete použít jako okamžitou prevenci po pobytu v rizikovém prostředí (např. koupaliště apod.). 

Použití: Malé množství gelu naneste na postižená místa a rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?