Nobilis Tilia Mykosan 50 ml

Nobilis Tilia Mykosan 50 ml

Skladem na pobočce

Antimikrobiální gel Mykosan obsahuje směs éterických olejů s antimykotickými účinky, které pomáhají při plísňových onemocněních na pokožce a působí také účinně jako prevence proti těmto chorobám.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Antimikrobiální gel Mykosan Nobilis Tilia obsahuje směs éterických olejů s antimykotickými účinky, které pomáhají při plísňových onemocněních na pokožce a působí také účinně jako prevence proti těmto chorobám.

Přírodní esenciální oleje z tymiánu a oregana pomáhájí redukovat množství škodlivých virů, bakterií a parazitů. Zároveň působí silným antioxidačním účinkem, takže příznivě ovlivňuje rychlost hojení narušené pokožky a navrácení jejího přirozeně zdravého vzhledu. 

Extrakty z hřebíčku a citronové trávy mají dezinfekční, antimykotické a protizánětlivé účinky. Harmonizují mikrobiální prostředí na pokožce a pomáhají preventivně působit proti kožním onemocněním. Zároveň gel příjemně provoní kořenitě bylinnou vůní. 

Tea tree olej se získává z listů stromu kajeputu střídavolistého, který roste v Austrálii. Tento olej je známý pro své skvělé kosmetické vlastnosti. Má silné dezinfekční a antibakteriální účinky. Často se přidává do přírodních dezinfekčních gelů na ruce. I tento přípravek tak můžete použít jako okamžitou prevenci po pobytu v rizikovém prostředí (např. koupaliště apod.). 

Použití: Malé množství gelu naneste na postižená místa a rozetřete.

Užití: vnější

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?