Blue step Nimba výjimečná léčivá rostlina, John Conrick 26 stran

Blue step Nimba výjimečná léčivá rostlina, John Conrick 26 stran

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
40
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Brožura představuje široké spektrum blahodárných účinků nimby na problematickou pleť, zažívání i celý lidský organismus. Ájurvédské léčitelství používá nimbu jako hlavní složku své lékárny.

Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Brožura představuje široké spektrum blahodárných účinků nimby. Všechny části tohoto stromu mají totiž vynikající efekt na celý lidský organismus. Ájurvédské léčitelství používá nimbu jako hlavní složku své lékárny a využívání jejích příznivých účinků má více než 4500 let starou tradici.

Knížka Nimba výjimečná rostlina od Johna Conricka vás seznámí s běžnými i méně známými možnostmi použití této unikátní rostliny. Mezi ty nejznámější patří její báječné účinky na problematickou pleť, působení proti vnějším i vnitřním parazitům a zažívacím potížím. Ty méně známé jsou její afrodiziakální, lubrikační a mírně antikoncepční účinky, díky kterým přispívá nimba k lepšímu prožitku ze sexu.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80 , 158 00, Praha 5, Česká republika

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: