Nobilis Tilia Nosní gel Forte 30 ml

Nobilis Tilia Nosní gel Forte 30 ml

  • Bez DPH 144 Kč

Nosní gel účinně uvolňuje dýchací cesty při rýmě a nachlazení. Obsahuje vysoké procento rostlinných olejů, které ošetřují vysušenou a popraskanou pokožku v okolí nosu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nosní gel Nobilis Tilia účinně uvolňuje dýchací cesty při rýmě a nachlazení. Obsahuje vysoké procento rostlinných olejů, které ošetřují vysušenou a popraskanou pokožku v okolí nosu.

Na sliznici vytváří nosní gel lehkou emulzi, která snadno proniká do nosních dutin a zesiluje tak účinek gelu. Obsažené bio éterické oleje z levandule, kajeputu, jedle bělokoré a mnohých dalších ulevují při rýmě a zahlenění dutin a zároveň napomáhají zklidnění zduřelé nosní sliznice.

O hydrataci a zklidnění podrážděné sliznice a okolí nosu se postarají výživné oleje. Slunečnicový, sójový a obzvlášť ricínový olej jsou výbornými pomocníky při hojení a regeneraci pokožky.

Úleva pro ucpaný nos

Nosní gel Nobilis Tilia bude je skvělým a účinným pomocníkem při boji proti rýmě a nachlazení. Tento jemný gel pomáhá zprůchodnit a uvolnit ucpané horní dýchací cesty a zároveň zklidňuje podrážděné a oteklé sliznice. Díky tomu urychlí průběh nachlazení, pomáhá vám volně dýchat a zároveň zmírňuje nepříjemné pálení vysušené nosní sliznice. 

Přírodní složení

Samozřejmostí je u tohoto nosního gelu přírodní složení bez přidaných syntetických složek. Nosní olej je vhodný pro celou rodinu, a to včetně dětí. Nezatěžuje vaše tělo chemikáliemi a pečuje o dýchací cesty a pokožku pomocí přírodních výtažků. Díky praktickému aplikátoru s pumpičkou se velmi snadno používá a je vhodným pomocníkem do vaší domácí lékárničky.

Při rýmě a nachlazení

Lehký gel vytváří jemný film, který proniká do nosní dutiny, kde uvolňuje dýchací cesty a snižuje otok sliznic. Díky tomu se vám bude snadněji dýchat a gel zároveň zabrání opětovnému ucpávání nosu. Éterický olej z jedle a kajeputu působí antibakteriálně a mírně chladí, levandulová esence má pak zklidňující účinky. Vyživující sojový a slunečnicový olej pak zmírňuje vysušení pokožky kolem nosu a ulevuje od pocitu pálení. 

Použití: Malé množství gelu naneseme na podrážděnou pokožku kolem nosu. Můžeme nanést i na vnitřní stranu nosních dírek. Používáme podle potřeby několikrát denně.

Upozornění: Gel není vhodný pro děti do 5 let.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Glycin Soya Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycerin, Ricinus Communis Seed Oil, Panthenol, Polyglyceryl-5 Oleate, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Malaleuca Viridiflora Leaf Oil, Abies Alba Cone Oil, Anthemis Nobilis Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Limonene1), Linalool1), Geraniol1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Lavandula Angustifolia Flower Oil, Malaleuca Viridiflora Leaf Oil, Abies Alba Cone Oil, Anthemis Nobilis Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Limonene, Linalool, Geraniol

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnější

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?