Fitne Nosní sprcha

Fitne Nosní sprcha

  • Bez DPH 330 Kč

Nosní sprcha představuje výborný prostředek pro přírodní očistu nosní dutiny při nachlazení, alergiích i častém pobytu v prašném prostředí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Fitne Nosní sprcha představuje 100% přírodní terapii při nachlazení či alergiích. Výplachy nosu se osvědčily nejen jako prevence nachlazení, ale i v boji se záněty nosní dutin a s alergiemi na prach, pyly či plísně. Jsou vhodné také při častém pobytu v prašném prostředí nebo při přílišné tvorbě hlenu v nosní dutině nebo naopak při vysychání ochranné nosní sliznice.

V současné době se člověk často nachází ve znečištěném a zaprášeném prostředí, což se mnohdy negativně podepisuje na stavu nosní dutiny. Nosní sprcha dokonale odstraňuje z nosu nahromaděný prach i přebytečný hlen. Himalájská sůl pak díky velkému množství minerálů a dalších stopových prvků představuje skvělý doplněk nosní sprchy. Zesiluje její účinky a šetrně čistí nosní dutinu a sliznici a optimalizuje vlhkost pokožky i její přirozené funkce.

Použití: 1 sáček soli rozpusťte ve 200 ml vlažné vody. Vzniklý roztok použijte spolu s nosní sprchou k výplachu nosní dutiny. Při terapii je vhodné výplach provádět 1× denně.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: náplň: Himalájská sůl nosní sprcha: Plast

Konzistence: pevná, sypká

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: FITNE Gesundheit und Wellness GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.fitne.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?