Fitne Nosní sprcha

Fitne Nosní sprcha

  • Bez DPH 272 Kč

Vyplachovací sůl je výborným doplňkem nosní sprchy. Šetrně čistí nosní dutinu a sliznice od nečistot a optimalizuje vlhkost pokožky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Fitne náplně do nosní sprchy jsou tvořeny čistou himalájskou solí, která pomáhá chránit citlivou pokožku nosu a optimalizovat její vlhkost, aby mohla správně fungovat. Výplachy nosu se osvědčily nejen jako prevence nachlazení, ale i v boji se záněty nosní dutiny či alergiemi. Jsou vhodné i při častém pobytu v prašném prostředí nebo při přílišné tvorbě hlenu v nosu.

V současné době se člověk často nachází v znečištěném, zaprášeném prostředí, což se mnohdy negativně podepisuje na stavu nosní dutiny. Nosní sprcha s náplněmi z čisté himalájské soli z nosu dokonale odstraňuje nahromaděný prach i přebytečný hlen. Himalájská sůl díky vysokému obsahu minerálů a dalších stopových prvků zesiluje účinky nosní sprchy, šetrně čistí nosní dutinu a sliznici, optimalizuje vlhkost pokožky a pomáhá předcházet nachlazení i bojovat s alergiemi či sennou rýmou.

Použití: 1 sáček soli rozpusťte ve 200 ml vlažné vody. Vzniklý roztok použijte spolu s nosní sprchou k výplachu nosní dutiny. Při terapii je vhodné výplach provádět 1× denně.

Upozornění: V ojedinělých případech může dojít k lehkému podráždění nosu. Nepoužívejte při poranění nosní dutiny, při krvácení z nosu a zánětu nosních dírek.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Himalájská sůl

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: FITNE Gesundheit und Wellness GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.fitne.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?