Lavera Oční stíny QUATRO 07 modrá platina, Trend Sensitiv 3,2 g

Lavera Oční stíny QUATRO 07 modrá platina, Trend Sensitiv 3,2 g

Skladem > 5 ks

S paletkou kombinující čtyři sladěné oční stíny snadno vykouzlíte jednoduché i výraznější líčení. Složení obsahuje řadu rostlinných olejů či másel a je obohaceno o pečující výtažky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lavera Oční stíny QUATRO 07 modrá platina výborně podtrhnou přirozenou krásu hnědých či modrých očí. Kombinace dvou modrých stínů s kovově šedým a zářivě bílým vám pomůže vytvořit propracované líčení. Paletka se hodí jak pro každodenní oční make-up, tak pro zvláštní příležitosti, pro které se hodí výraznější kouřové stíny.

Paletka kombinuje čtyři sladěné oční stíny, které díky kvalitním minerálním pigmentům nabízí velmi syté barvy. Lze je libovolně kombinovat a použít buď na sucho, nebo na mokro, podle toho, zda toužíte po jemném či výraznějších líčení. Složení je obohaceno o řadu pečujících rostlinných olejů, bambucké či kakaové máslo. Ty nejen zajišťují bezproblémové nanášení stínů, ale zároveň se v kombinaci s bylinnými výtažky z růže, lípy či lékořice dobře postarají o jemnou pokožku víček a chrání ji před předčasným stárnutím.

Použití: Aplikujte stíny na oční víčko prsty, štětcem či houbičkovým aplikátorem. Pro výraznější efekt můžete nanášet také na mokro. Pro spolehlivou celodenní výdrž používejte společně s bází pod oční stíny Lavera.

Barva: bílá, modrá, šedá

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, D-30974 Wennigsen Německo, www.lavera-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?