Desert Essence Pěna na vlasy i tělo 2v1, baby care 170 ml

Desert Essence Pěna na vlasy i tělo 2v1, baby care 170 ml

Jemná univerzální pěna na tělo i vlásky Baby Care pečuje o citlivou dětskou pokožku díky složení na bázi rostlinných výtažků a olejů. Pokožku zklidňuje a harmonizuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemná univerzální pěna na tělo i vlásky Desert Essence Baby Care pečuje o citlivou dětskou pokožku díky složení na bázi rostlinných výtažků a olejů. Ty jsou bohaté na množství vitaminů a minerálních látek, které pokožku zklidňují, hydratují do hloubky a udržují ji zdravou a pružnou.

Tělová pěna obsahuje vysoký podíl jablečné vody a šťávy z Aloe vera. Ty mají skvělé zklidňující a protizánětlivé účinky, pokožku hydratují a zároveň ji chrání před opětovným podrážděním. Kromě toho Aloe obsahuje množství antioxidantů, které udržují pleť jemnou a pružnou.

O dávku hydratace se také postará kombinace kokosového a olivového oleje. Ty dětskou pleť aktivně zjemňují, harmonizují a chrání ji před podrážděním. O eliminaci drobných zánětů i jemnou vůni se postará citrusový esenciální olej. Univerzální pečující pěna bez přidané parfemace je skvělým pomocníkem pro pravidelnou péči o citlivou dětskou pokožku, kterou lehce myje a uzamyká v ní vlhkost.

Použití: Malé množství pěny aplikujte na vlhkou pokožku celého těla i na vlásky. Umyjte a poté vydatně opláchněte čistou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?