Batex Polštář z dutého vlákna extra, 213 B

Batex Polštář z dutého vlákna extra, 213 B

  • Značka: Batex
  • Balení: 60x45 cm, 0.3 kg
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele
  • Produktová řada: Batex ALLERGY
  • Bez DPH 397 Kč

Hladký polštář v kompaktním rozměru vhodný pro každodenní spánek i příležitostnou relaxaci. Je plněný vločkami z polyesteru, které skvěle tepelně izolují, ale zároveň se vyznačují vysokou prodyšností.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Polštář z dutého vlákna extra se vyznačuje mimořádnou kvalitou zpracování s důrazem na použití těch nejlepších materiálů, jež jsou charakteristické svou dlouhodobou životností a snadnou údržbou. Tento hladký polštář v menším rozměru je vyroben v souladu s fyziologií zdravého spánku, poskytne vám účinnou oporu a prohloubí váš odpočinek.

Netradiční náplň tohoto polštáře mu dodává skvělé vlastnosti. Směs polyesterových vloček dlouhodobě udžuje stálý tvar a objem, díky čemuž je ideálním materiálem pro plnění lůžkovin. Polyesterové vločky jsou velice prodyšné, dodávají polštáři vzdušnost a brání nadměrnému pocení. Zároveň ale výborně tepelně izolují a zachovávají teplotní komfort v průběhu celé noci.

Mezi povrchovou vrstvou a náplní z vloček je všita tenká vrstva dutého vlákna, jež reguluje jakékoliv nerovnosti a udržuje polštář stále dokonale hladký. Polštář je opatřen uzávěrem na zip pro možnost snadného přizpůsobení množství náplně. Povrchovým materiálem je tkanina ve složení bavlna/polyester, jež je velice měkká a nedráždí pokožku.

Polštář můžete snadno udržovat praním v pračce do teploty až 95 °C. Vysoká teplota zajistí nejen dokonalou čistotu, ale také odstranění veškerých alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bavlna, Polyester, Duté vlákno, Polyesterové vločky

Barva: bílá

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: duté vlákno, polyesterové vločky

Produktové řady: Batex ALLERGY

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Polštář PES, 012 S

Polštář je tvořen vnitřním jádrem ze stoprocentní vlny a vnější vrstvou ze syntetického dutého vlákna. Uvolní namáhané šíjové svalstvo a podporuje zdravý spánek. Povrch má navíc antibakteriální úpravu.