Prohlédněte si vaše seznamy přání

Yellow and Blue Prací gel z ořechů Sport s koloidním stříbrem 250 ml

Yellow and Blue Prací gel z ořechů Sport s koloidním stříbrem 250 ml

Prací gel Sport šetrně pere a zároveň pečuje o funkční prádlo z dutého vlákna či mikrovlákna, aniž by poškodil jeho strukturu. Působí antibakteriálně a antimykoticky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Prací gel Yellow and Blue Sport šetrně pere a zároveň pečuje o funkční prádlo z dutého vlákna či mikrovlákna, aniž by poškodil jeho strukturu. Díky přírodnímu složení na bázi mýdlových ořechů gel prádlo vypere, působí antimikrobiálně a zároveň je šetrný k pokožce, kterou zbytečně nedráždí.

Základ pracího gelu tvoří saponin, výtažek z mýdlových ořechů, a rostlinné tenzidy, které při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu. Ta účinně odstraní nečistoty i pot a zároveň pečuje o textilní vlákno a chrání ho před poškozením. Nemusíte se tak bát vyšisování barvy či vytahání tvaru oblečení.

Prací gel navíc funkční prádlo dezinfikuje díky obsahu koloidního stříbra, které má výborné antibakteriální a antimykotické účinky. Sportovní oblečení je tak v jednom kroku vypráno a současně ošetřeno. Prací gel je díky svému jednoduchému přírodnímu složení šetrný nejenom k textilu, ale také k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a nezatěžují tak přírodu.

Použití: Prací gel je vhodný pro praní bílého a stálobarevného prádla.

Dávkování: Na várku prádla přidejte 30 ml pracího gelu.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mýdlové ořechy

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a , 61700, Brno, Česká republika , tel: +420 511 119 820

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?